Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Death Knight

screwy

Öne çıkan mesajlar

LonelyWolf said:
ya niye bu dk düşmanlığı anlamış değilim. frost presence hobaaa diyorsunuzda, warriorlar, paladinler titansteel shield wall kullanıyor hobbaaaa. warriorların gene var commanding shout'u. ev arkadaşımın paladin tankı var, speller ile 25k threat yaratıyor. yani biraz tek taraflı düşünülüyor bence
Keske wow oynayan bir ev arkadasim olsaydi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
daha outlands'te levellama sürecindeyim ama, şöyle "12345 yaptığımda 3 mob ölüyor etrafta :p

öyle oluyor evet.

geçen warlock'ımı kasıyorum 72 lvl. aynı questleri dk ile nasıl yaptığım aklıma gelince fark ettim bu faceroll/imba dk olayını. DK oynarken öyle gelmiyor ama öyle.

örnekse lock ile teker teker mob çekip uğraştığım questi DK ile mobların arasına dalıp 7-8 tane çekerek aoe yapmak suratiyle combattan birkaç saniyede full hp ile çıkarak yaptığımı hatırladım. oha dedim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 79 un sonundayım, biraz sonra 80 olucam, noobluk dönemlerim devam ediyor yani. bu zamana kadar hep blood oynadım bikaç kez unholy oynamayı denesem de sevemedim bi türlü. bana dps ve tank için unholy dışında nasıl kombinasyonlar oluşturabilirim pve ve pvp için, buraya link verirseniz sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

ilk söylediğim doğruymuş.. bugmış işte =/..

said:
Glyph of Icebound Fortitude bug

There is a bug with this glyph that makes it more effective than intended. The current glyph is basically for PvP situations because it gives you an IBF as if you had a lot of defense, which you probably don't in PvP. It was not intended as a tanking glyph. However there is a bug which makes the glyph better than it should be for PvE DK tanks. We wanted to let you know that we will be hotfixing that bug. If you were considering running out to buy the glyph for tanking purposes you should probably reconsider.

If you don't have the IBF glyph now, this change won't affect you. If you are a PvP DK with this glyph, the change probably won't affect you.

Source
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Blood DK rotation gördün mü hiç?

blood DK olduğum için evet, blood DK'ya faceroll demediğini umut ediyorum :)

http://img207.imageshack.us/img207/2441/blooddk.jpg

ayrıca bu cycle yeter diyosan yanılırsın daha bi de üzerine Hysteria ve Dancing Rune Weapon açman gerek 2dk'da bir.
(blood boil, D&D, raise dead, trinket vs.. saymıyorum daha)
eğer bunları faceroll yapabilen varsa helal olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

off topic oldu mesajım başka bişi daha eklicektm konuya.
3.1 blood build'de Blood Caked Blade(Unholy tier4)'e 3 puan vermek yerine Runic Power Mastery (Frost tier1)'e 2 puan verip kalan 1 puanı da unholy'den bi yere vermenin daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Recount add-onu ile raid sonu yaptığım istatistik sonucunda yaptığım damage'in çok çok ufak bi kısmını Blood Caked Blade oluşturuyor. Oysa Runic Power Mastery ile her cycle'da extradan 1 Death Coil ve Dancing Rune Weapon'a 3 sn daha fazla zaman kazanıyosun. Recount'a göre Death Coil benim 3. damage kaynağım, Dancing Rune Weapons ise 2dk'da bir 15sn yerine 18 sn yaptığım dmg'ın %50'sini yapacak. İşin tam hesabını kitabının bilmemle birlikte bana daha iyi geldi Runic Power Mastery :)
Sosyal ağlarda paylaş

sana soyle soyliyim naxx25 frost veya unholy dps specle tanklıyabiliyorum sadece eşyaları değiştirip :) onun dışında illa bi tank specim olsun ulduarda tanklık yapacam diyorsan
blood-blade barrieri,scent of blood(opsiyonel bi talent bu da)
frost-toughness
unholy-anticipation

olmazsa olmaz başlangıç talentları gerisi sana kalmış yani warrior veya paladin prot gibi belli bir talent bölümümüz yok sadece yardımcı bir kaç talent bulabilirsin her bölümde.
Sosyal ağlarda paylaş

frigid dreadplate(+3% avoidance), unbreakable armor(20 saniye boyunca her ataktan aldığın dmg'ı yaklaşık 1700 azaltıyor. tam hatırlamıyorum daha fazla olabilir), guilde of gorefiend(IBF süresini 6 saniye uzatıyor), acclimation(daha az spell dmg almaya yönelik, bu olmasa da olur zaten anti-magic shell var), gear'ın kötüyse ihtiyacın olan frost yetenekleri. gear düzelene kadar frost gitmek daha mantıklı gibi geliyor bana. örneğin unbreakable armor ve IBF'yi sırayla kullanarak sürekli dmg azaltan bir şeyler aktif olabliyor en basitinden.

unloly'de ise unbreakable armor yerine bone shield var ve glyph ile 6 darbe aldığında siliniyor. 2 dakika CD. unbreakable armor ne kadar dmg alsan da 20 saniye boyunca aktif.

unholy tanklamak için iyi gear lazım o yüzden.

frost'ta heal gelmeden daha çok dayanabilirsin. mesela noob bir partiyle girmiştim, HOS HC'de %75 de herkes öldü. oradan tek başıma kestim boss'u. kaya şeklindeki boss.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:
Gangren said:
Blood DK rotation gördün mü hiç?

blood DK olduğum için evet, blood DK'ya faceroll demediğini umut ediyorum :)

http://img207.imageshack.us/img207/2441/blooddk.jpg

ayrıca bu cycle yeter diyosan yanılırsın daha bi de üzerine Hysteria ve Dancing Rune Weapon açman gerek 2dk'da bir.
(blood boil, D&D, raise dead, trinket vs.. saymıyorum daha)
eğer bunları faceroll yapabilen varsa helal olsun :D

1 - 2 - 3 - 3 - 4 - 5 - 4 - 4 - 3 - 3 - 5

Faceroll'un tam anlamı, yanılıyor muyum?

Ayrıca, Kaede, başka sınıflar hakkında konuşmuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

frost'ta heal gelmeden daha çok dayanabilirsin. mesela noob bir partiyle girmiştim, HOS HC'de %75 de herkes öldü. oradan tek başıma kestim boss'u. kaya şeklindeki boss.

aynısı ben de %50den yapmıştım ehehe

eğer gear iyiyse dps specle (5/5/5 almadan yani asdfsda) ot yapılıyor çok rahat. yani ot olacaksanız ve gear varsa hiç kasmayın dual speci tanklık için harcamaya biri pvp spec yapın asdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

lowbie DKm ile action barda 4 tus var
lolcoil
grip
HS
DS

diger hicbirseyi kullanmadan akiyorum mobdan moba, hunter levellamanin en kolay odlugu donemlerde hunter oynadim o bile bu kadar faceroll degildi
mobdan moba full HP full runicle ucuyorum, tabiki herkes DK kascak o kadar kolayki kasmak hele lvl55 de basliyorsun

bu rada harbi harbi faceroll oldugu herkes tarafindan kabul edilen ret in pve dps cycle ina bakalim

Crusader Strike
Judgement
Divine Storm
Exorcism
Consecrate

arada kanat acmam trinket basmam gerekiyor gerektigi zaman sacrifice at art of war procu gelirse heal bas vs vs

ret de harbiden cok zor yani o zaman :p
bildigin faceroll iste ikiside
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

1 - 2 - 3 - 3 - 4 - 5 - 4 - 4 - 3 - 3 - 5

Faceroll'un tam anlamı, yanılıyor muyum?

Ayrıca, Kaede, başka sınıflar hakkında konuşmuyoruz.

cık... buna faceroll dersen warlock rogue vs... nerdeyse classların çoğu faceroll olmaz mı :)

dk'da bi "roll" var ama "i win" tuşu spamı olmadığı için faceroll olmaz :)

"faceroll:
Originating (presumably) on the World of Warcraft forums, this is an essentially derogatory concept some people employ that means that all that a certain class must do in order to achieve success in the game is to bind every key on their keyboard to one ability that is perceived to be overpowered, and then continue to roll their face across the keyboard. The notion is that this one ability is so amazingly overpowered in relation to those of other classes, all one has to do is absently spam it as much as possible (and they might as well do it with their face, because there isn't any other use for the big stupid thing on top of their shoulders)."

Edit: Blood DK'lar, DPS açısından Runic Power Mastery ve Blood Caked Blade talentleri hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...