Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adayı özledim :(

Barathrum

Öne çıkan mesajlar

Barathrum said:
En zevkliside sunwell kesmeye gelen pve botlarını ezmek oluyordu lol.Hepsi pve set içleri bomboş.Zaten eller ayaklar titriyor biri saldırınca elemanların.20 kişi 3 kişiyi kesemiyorlardı hahaha.Çok özledim ya.Herkez buraya ada anılarını yazsın :D

O lol cektigin PvE botlari PvP spec ve gear'ini giydi mi oyundan sogutabilirler ama dikkat et derim ben, ters bi tanesine carparsin, hayatin anlamini aramaya baslarsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
En zevkliside sunwell kesmeye gelen pve botlarını ezmek oluyordu lol.Hepsi pve set içleri bomboş.Zaten eller ayaklar titriyor biri saldırınca elemanların.20 kişi 3 kişiyi kesemiyorlardı hahaha.Çok özledim ya.Herkez buraya ada anılarını yazsın :D

Bizim buralarda da durup dururken sunwell önünde bekleyen insanlara sataşıp ne olduğunun farkına varmadan ölüp de kendi factionundan adamların /rofl çektiği, fearın/slowun/harmstringin üzerine milletin wandladığı idopvpipwnfullt6nubcakeslolkekek felsefesinde üstün yaşam formları vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

nihlathak said:
Barathrum said:

O lol cektigin PvE botlari PvP spec ve gear'ini giydi mi oyundan sogutabilirler ama dikkat et derim ben, ters bi tanesine carparsin, hayatin anlamini aramaya baslarsin :)

haha sen rahat ol pvp spec gear geliyorlardı zaten hırslanıpta.Değişen birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
nihlathak said:
Barathrum said:

haha sen rahat ol pvp spec gear geliyorlardı zaten hırslanıpta.Değişen birşey yok.

bu yorumlar üzerine ufak bir anımı paylaşayım ^^ "Ganker Çetesinin hazin sonu"
http://img241.imageshack.us/img241/1225/1minej6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...