Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evden sağ ayakla çıkma şeysi

soulberry

Öne çıkan mesajlar

Dei said:
''Hz. Âise'nin Resulullah'a nikâhlanmasi Hicret'ten iki veya üç sene önce oldu. Kaynaklar, bu nikâhlanma sirasinda Hz. Âise'nin yasinin küçük oldugunu kaydetmektedir. Nikâhin kiyilmasindan iki yil kadar zaman geçtikten sonra zifâf vukû bulmustur.''

7 yaşında evlendiğini kabul ettik. Sizi haklı bulduk. 2 yıl sonra zifaf?

=)

İyi araştırırsanız bu zifaf (sex) ı mantıklı kılmak için 16-17-18 yaşlarına sokanlar bile var Ayşeyi.

Ayrıca Ayşe Ebubekirin kızı değil mi? Nasıl yetim bıraktın?

ha tamam ben vurduğu yaşı hatırlıyormuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar yanlış anladınız. Benim babam bi gün chuck norris le mütiş bir dövüşe girmiş. Fakat ne yazık ki alın yazısı iyi bir senaryoymuş, hemen yenip hayatı başarıyla tamamlamak yerine ilk başta dayak yemiş güzelce. Saolsun chuck norris sadece solla girişmiş. babamdada böyle bi anı olmuş.

Mesela geçende seda sayana çıktı. biri kulağına yanlışlıkla "sol" dedi. "ALLLLLLLLLAAAAAAAAAAAH" diyerek zıpladı sürüklendi yerlerde. Sinirden..
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:
yazıldı mı bilmiyorum ama bir de bunun sol elle yemek yenmez i varmış.ben bu gün bunu duydum.

Genelde yöresel yerlerdeki geyiğin devam kısmı bu. Solak bebelerin büyüyünceye kadar sağ kullanmasını ısrar etme çabası. Şu ana kadar işlediğinide görmedim.

Yani solak 25 yaşındaki adama "sağla yi" diyen birine kafa atarlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...