Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest gear yardım

Magnum

Öne çıkan mesajlar

Boci said:

Priestlerde bu wandın yanındaki ammo ne iş ya? Ne zamandan beri var orda?

Soru up! Bide bu nası iştir. Set bonusuna POH için buff ver, patch ile nerfle. Varmı paso ben poh kullanıyorum diyen? Yoksa genel düşüncemiz biz poh atana kadar çoğu healerın partiyi zaten heallemiş olduğu yönünde mi? Yani bikaç özel boss haricinde ben mi hiç poh kullanmıyorum yoksa bitek?
Sosyal ağlarda paylaş

LAN sp 2pc bonus nedir ya testis geçiyor blizz bildiğin VT varken dp nin zamanının uzatılması inanılmaz saçma...
Hoş swp eklememişler onada şükür :P
Gariban splerin popülasyonu ezik ve en sessiz herşeye tamam abi modunda oldukları için öyle kalır o.Tıpkı rotasyonda olmayan spelle %10 crit verdikleri gibi ffs.

PS : Off druidle karşılaştırdımda bu kadarmı kıyak geçilir lan bonusu en dandik set priest.Bu arada healing set falanda direk yalanmış =P
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

Boci said:

Priestlerde bu wandın yanındaki ammo ne iş ya? Ne zamandan beri var orda?

Soru up! Bide bu nası iştir. Set bonusuna POH için buff ver, patch ile nerfle. Varmı paso ben poh kullanıyorum diyen? Yoksa genel düşüncemiz biz poh atana kadar çoğu healerın partiyi zaten heallemiş olduğu yönünde mi? Yani bikaç özel boss haricinde ben mi hiç poh kullanmıyorum yoksa bitek?

heroism geldiğinde kullanıyorum pohu coh ile güzel kombinasyon oluşturuyo. tabi bossuna görede değişiyor. ama priest icin genelde kullanılcak bi skill değil, 5man skill'i :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hem her özelliğini kullanmanızı istiyoruz, tek bir özelliğe bağlı kalmanızı istemiyoruz diyolar, hemde bonus olarak bi özelliği bufflıyolar alın bunu kullanın diye. Önceleri bu adamların vardır bi bildiği diye düşünürdüm. Şimdi adam bile olmadıklarını düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

öeah normalde ilk 5ime girmezdi mimic olmadığı sürece PoH da ulduar geldiğinden beri ilk 5 hatta ilk 3 te PoH. ignis flame, xt tantrum, kologarn shockwave, auriya çığlık, freya sürekli olmasa da ilk fazda garanti lazım oluyor, hodir fb, mimiron 2. ve 4. faz ki bunlar freya dışında periyodik olark poh kullandırtan skiller. PoH olmasa bildiğin iptaliz o yüzden holy 2 parça bonusu çok çok da kötü değil. 4lü bonusu dizayn edenin burnu düşsün ama. O kadar holy ye zorlayıp disc bufflamak nasıl bir terbiyesizliktir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...