Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fourier min güğümleri

pulkas

Öne çıkan mesajlar

Fourier min güğümleri kalaylı AAAAAAAHHH kalaylı, Fourier min güğümleri kalaylı AAAAAAAAHHH kalaylı.Fistan giymiş serileri alaylı AAAAAAHHHH alaylı.Fourier min transformu zararlı AAAAHHHHHHH zararlı.Fourier min transformu zararlı AAAAHHHHHHH zararlı.Bant genişliği ayarlı AAAAAAman Ammmmannnn.
Sosyal ağlarda paylaş

ardeth!!

sana ve kedilerine karşı hoş duygular beslemiyorum dostum.. bugün mr hand'de de açık ve seçik bi şekilde belirttiğim üzre... yakalarsam sylar gibin kafatasını açacağım kadim dostum! o beyinden 7adam faydalanır.. 7kişi bileşip ardeth kesmek kavramını ortaya atabilirim

zaten bugün açılmış ve hemen üzerine kilitlenivermiş "Gelecek Vaat Eden Kişiler." başlığına Ardeth var işte lan! yazamamışım.. agresifim, uykusuzum ve ödevim+sınavım var!

kork benden!
not:mini kedileri sefimli diye yiyebilirim bi hamlede.. o genel bi durum. korkacak bişi yok..
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi sanırım fourier transform ile bir şekilde bir objenin full 3d şekil bilgisini verecek minimum bilgiyi elde etme tarzı çalışmalar yapıyorlar.

sonuçta sampling theorem ile bir ses dosyasını temsil edecek minimum temel frekanslar vs olacağını biliyoruz onu üç boyutlu şekillere uygulamak enteresan olabilir dolayısıyla belki güğüm?

yok lan olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

emin ol fourier'den bişileri evirip çevirip, denklemi öle böle yazıp güğüm grafiği çizdirecek arkadaşlar vardır..

mesela Yorihiko OHSAKl diye capon manyağının bi kitabı var elimde.. dün 2kafa böle adım adım adamın yaptıklarını izleyip öle kalakaldık..

yarabbim adam denklem üzerine denklem yazıyor, oradan onu, buradan bunu çekiyor. adeta şapkadan tavşan çıkartıyor..

toplumun ben falan dahil %70'ini öldürseler olur valla.. sırf oksijen tüketiyos adamın yanında..

bense yarın iki integral alır çıkarım.. o derece.. hmm :S?
Sosyal ağlarda paylaş

bana yar olmayan seri-i fourierinin
izetti ikramını fureyim
yansın fourierlerin alayı
integral alan spektralcilerin kalemini furiyeyim

itere et güzelim impulsını göreyim
seninle geçen gecelerin ecdadını furiyeyim
ben fouriermiyim bir genlik için kalem eskiteyim
fourierinde dönüşümününde alayını furiyeyim

furiye!=fourier

bir zamanlar bende deli gibi fourierirdim
o bana dert ben ona mutluluk verdim
yıllardır soruyoum bu soruyu kendime
Allah'ım fourier i neden türettin?

Sosyal ağlarda paylaş

tmm da ben yapmıyorum o aletleri. yapana parasını veriyorum. benim için değeri bu kadar.

bi de şunu söylemek istiyorum. etrafım komple mühendis. bu adamlar 3 sene yattırlar, burslarını kaybettiler, kaldılar filan. son seneye bi geldik, adamlar başıma mühendis kesildi. hadi dışarı çıklaım diyorum yok proje yok bilmemne. yarım dönemde diploma alacak herifler resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...