Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Emin Arı'dan bilimkurgu hikayeleri

Zed

Öne çıkan mesajlar

daha önce zaman mekan bükücüsü ve kırpılmış kedi'yi okumuştumi çok hoşuma gitmişti. bugün adamın sitesini ve bi sürü hikayesini buldum, ekleyeyim dedim.

Bazı şeylere kafayı takmış olsa da, yine de hikayeleri çok güzel. tavsiye ederim.

Kuzey Anadolu Fay Hattı
Bir Megamarketi Çıldırtmak
Bul Beni Bebek **okunası
Kara Delik
Tanrının Yüzüncü Adı
Kiralık Beyin
Songo
s<0
Altın Oran
Ölüm Bölgesi
Bir Kadın Yaratmak
Evrensel Mahkeme Tutanakları
Koca Kafa
Spiral **okunası
0,04 Saniye
Sakarya, Gelibolu, Kocatepe, Malazgirt ve Dumlupınar

not: türkçe karakterlerde sorun çıktı. bi şekilde düzelticem. o zamana kadar öyküleri burdan okuyabilirsiniz. [signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-

[Bu mesaj Zed tarafından 22 Mayıs 2004 04:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Zed bu bazı seye kafayı takmıs olsada cumlesını açarmısın?[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

mesela karınca örneği, okuduklarımdan 3 hikayesinde de aynı karınca örneğini vermiş. daha farklı olabilirdi.

kendisini tanımıyorum, yorum yapmak için yeterli şeyi okumadım, ama bazı hikayeleri yazarken nereden ilham aldığını anlamak zor değil. spoiler içerebileceği için bişey demiyorum bu konuda daha fazla şimdilik.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...