Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi MMORPG'i oynamalı?

mayfer

Öne çıkan mesajlar

said:
Patates, 23 Mayıs 2004 21:11 tarihinde demiş ki:
aslında sende haklısın, ne zorumuz var dier abuk subuk oyunlarla ama işte gerçek hayatta kılıcı alıp dalamıon dragona :)

hadi kılıcı buldun dragonu nerden bulacan bi de değil mi?[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Exodus, 23 Mayıs 2004 21:13 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Exodus tarafından 23 Mayıs 2004 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Exodus tarafından 23 Mayıs 2004 21:26 tarihinde değiştirilmiştir]

eve online'ı bayağı birileri övüyo... fakat sitesine falan bakmama rağmen oyunun neyle ilgili olduğunu gıdım anlayamadım. sen bi adam mısın uzay aracı mısın nesin anlamadım... savaş var mı yok mu alan.. biri oyunun sistemini genel olarak açıklayabilir mi?

bu arada, sıradan dükkan derken avatürk falan gibi sipariş üzerine göndermeyen yerlerden bahsediyodum. bilgisayar dükkanları falan..[signature][hline]The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who attempt to poison, and destroy my brothers! And you will know My name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 23 Mayıs 2004 21:39 tarihinde demiş ki:
6 milyar insan verken dragona ne gerek?

!!!
adam kesmek serbest mi artık??
obaaa[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Eve'de ne adamsın ne gemi, yani böle ikisinin arasında bir organizmasın, hatta çoğunlukla adamın kellesisin, yani seni kelle temsil ediyo, ama şöle bir boy fotoğrafın yok mayolu bikinili

uçsuz uzaya çıktığında gemini dışarıdan görüyosun ve o anda gemi sensin, gemi giderse sen de pod'a konulup fırlatılıyosun tabi biri onu da patlatmazsa

özetle şunu söylim, çıkmış çıkacak MMO'lar arasında çok farklı bir boyut açtı Eve, milat diyebiliriz, deneme imkanı varsa mutlaka denenmeli, belki de "obaa işte benim hayatımın oyunu bu yaw ben şimdiye kadar nerdeymişim" olunabilir yani[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...