Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iki telefon geliyor, birini secmem lazim... yardim.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Alma iphone ek olarak senin işini smartphone görür ,düzgün birşey al n72 or BB al.
Bende şuan tartışmaya yol açan bütün telefonlar var bana kalsa hepsini çöpe atarım, ne bir çığır açmışlıkları var nede kullanıcıya yeni süper bir deneyim yaratmışlıkları çok daha önceden var olması gereken şeyler daha yeni yeni piyasaya giriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

İş için falan dedin olay bitti bence. Telefondan MS dokümanları okuyayım yazayım, outlook kişilerimi/randevularımı/notlarımı/maillerimi .... (uzar gider) bilgisayarımla senkronize edeyim, hele hele onenote kullanıyosan onenote mobile yükleyebiliyosun ki çok kullanışlı. Toplantıya sadece telefonunla girmen mümkün.
Öyle yemeğini uzattın diyelim, 1:30da patron aradı , hede hödö dokümanını bul, dokümandaki bıdıları güncelelyip bana mail at dedi. Hiç istifini bozmadan windows mobile telefonunu çıakrıyosun, patroın seni çalışıyo zannederken sen rahat rahat kahveni içmeye devam ediyosun :)

iphone kadar sevimli olmayacaı kesin ama üst seviye telefonlarda eskideki gibi ün yapmış olan windows hantallığı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnızca yavaşlıktan değil aynı zamanda kullanışlılıktan da bahsetmek istemiştim arayüz örneğini verirken. Henüz elime bir HTC geçmedi. O yüzden hızı konusunda yorum yapamayacağım. Ama arayüz konusunda diğer wm lerden kat kat önde gözüküyor, çok daha kullanışlı gibi.
Bir HTC Touch Diamond bakayım ben incelemelik.
Sosyal ağlarda paylaş

Stifler said:
blackberry storm da fena değil azmo

guzeldir de bu iki bahsettigim telefon geliyor, belese birine konacam... yeni telefon aldiramam yani :)

aktiftablet said:
İş için falan dedin olay bitti bence. Telefondan MS dokümanları okuyayım yazayım, outlook kişilerimi/randevularımı/notlarımı/maillerimi .... (uzar gider) bilgisayarımla senkronize edeyim, hele hele onenote kullanıyosan onenote mobile yükleyebiliyosun ki çok kullanışlı. Toplantıya sadece telefonunla girmen mümkün.
Öyle yemeğini uzattın diyelim, 1:30da patron aradı , hede hödö dokümanını bul, dokümandaki bıdıları güncelelyip bana mail at dedi. Hiç istifini bozmadan windows mobile telefonunu çıakrıyosun, patroın seni çalışıyo zannederken sen rahat rahat kahveni içmeye devam ediyosun :)

iphone kadar sevimli olmayacaı kesin ama üst seviye telefonlarda eskideki gibi ün yapmış olan windows hantallığı yok.

tesekkur ederim. Evet windows mobile cok hantal, dogrudur kendim de arkadasin telefonundan biliyorum ama gel gor ki surada saydigin tum olaylar benim icin muhim. O yuzden 1 hafta xperia kullanacam, bi hafta da iphone, ama simdiden sanki xperia agir basacakmis gibi duruyor. gorecegiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...