Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level bu ay ARCANUM veriyor!..

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

erucalavera said:
lionheart da fena oyun değildi de barcelonadan çıktıktan sonra direk hack & slash oluyordu , tüm tadı kaçıyordu. ama oyunun ilk yarısı cidden çok zevkliydi.

Hayal meyal hatırlıyorum ama geçmişten bir sürü ünlü insanla konuşuyodun falan başlarında oyunun lionheart mıydı o?
Sosyal ağlarda paylaş

divine divinity efsane oyun, yazdıktan sonra kurdum, hepsini bıraktım gene oynuyorum şimdi. ikincide enteresan birşey yapmaya çalıştılar ama yemedi tabi. sanırım bende bitirmeden bıraktım o oyunu biryerinde vakti zamanında. arcanum ile birlikte o tadı veren çok az oyun var.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
elfleri kızılderili yap. insanları da kovboy.

http://gaygamer.net/images/ymca.jpg

said:
öyle bişi derdim ama değil hehe baya güzel oyun

Büyünün ve teknolojinin çatıştığı bi steampunk dünyada geçen fallout benzeri rpg. Fallout yapımcılarının kurduğu troika diye bi firma yaptı zaten, geniş dialog ve karakter seçenekleriyle beğeni kazandı ama bugları ve dengesiz combat sistemi yüzünden pek tutmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

doğruya doğru combat sistemi çok parlak değildi, ama güzel oyundu, enteresan fikirler ve farklı bir evren sunuyordu. büyü yada teknoloji diyorduk, zaten birinden birine yönelince diğer tarafla direk düşüyordu reputation falan yanlış aklımda kalmadıysa.
Sosyal ağlarda paylaş

dergi reyonuna bakıyorum.tüm dergiler var lvl'ı bi türlü göremedim.alışmışım dev gibi yazılarına( ne kadar almasam da ) chip falan gördüm dedim bunun olduğu yerdedir.gri kapaklı bişeyler vardı dedim bu mu acaba bi baktım ARCANUM oh yes dedim ve aldım.süper duygu yaşayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...