Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

scirocco / rx-8 / ?

Scheriff

Öne çıkan mesajlar

vw hakkında genel bi fikrim var 99'golf kullanıorum şuanda scirocco'ya bakmaya gittim ama showroomlar futbol sahası kıvamında boş olduğundan araba yoktu haftaya gelicek dediler. ellerinde kalan tek araba scirocco snrm golf vs bitmiş. dıştan yorum yapmaya gerek yok tabi ama içini hiç görmedim basit olmuş diolar ama açıkçası basitlikten çok ne kdr geniş olduğu daha önemli bnm için

rx-8 hakkında pek fikrim yok özellikle servis ve güvenlik konusunda ne söyleyebilirsiniz? mazdadan uzak durmayı gerektircek durumlar var mı? babam almandan şaşma dediğinden ikna etcek birşeyler lazım

bütçe max 25k € rx-8 için biraz esnetilebilme olanağı var.
bu 2 araç dışında nispeten spor görünümlü belli bi tarzı olan başka bişey tavsiye edebilirsiniz tabi ama a3, mini istemiyorum bmw 1 belki ama pek ısınamadım ona
Sosyal ağlarda paylaş

Mazda rx8 de güzel araba ama tavsiye etmem.

Mazda nın türkiye de ne olacağı belli değil. En sonunda japon mazda kendi türkiyeye gelme kararı aldı ama zaten az olan mazda servis ve showroomları iyice azaldı.

mazdanın wankel motorunun tamiratı epey zor oluyor türkiyede. ayrıca 1.300 cc 230 küsür beygir ama torku çok düşük, sürekli bağırtmak gerekiyor aleti.

scirocco derim bende, golften sonra iç mekanı sana yeni gelmeyecek olsa bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Quibble said:
Bazı arabalar tutku ister ve tavsiye edilemezler.(bknz. Alfa Romeo).

Eğer araçla birlikte gelcek derdi tasasına razıysan Rx-8, değilsen Scirocco.

Alfa Romeo'nun o devri bitti. Güncel 159 ve sonrasında üretilen otomobilleri gayet kusursuz. BMW'den transfer edilen yeni CEO'su Alfa'yı 2-3 gömlek yukarıya taşıdı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...