Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir itiraf.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Son batırdığım olaydan sonra düşünmüyor değilim.

Şimdiye kadar gayet daha düzgün bi insandım bu kızlara niye böyle yaptım ben de anlayamadım açıkçası.

Sistem geri yükleme yapmam lazım benim şimdi. Format çekmem lazım hafızalara. Öyle ki şu cepte imajından kurtulup tekrar uzaklaşmam lazım, sonra tekrar yakınlaşmam lazım. Bir şeyler yapmam lazım kız çok güzeldi.
Bişiler yapın lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ferite git olm aşk böcüğü olan o bu aralar (allah bozmasın) ondan al nedir ne değildir diye. Ha bi de Talat da hatun yapmış o ipnede de kazanova ruhu mevcut cok iyi işini görür ikiside. Ayrıca parkın arkadası o kadar da başı boş bi yer değil ben de arkadaşlarımı aşşağıda bırakıp gidiyorum. Büyütülcek bir şey değil yani o olay.
Sosyal ağlarda paylaş

itirafım geldi;

21 yaşında yaşadığım yer bakımından piç sanılıp hatta kimi zaman hatunların bile piç bu yatağa atar diyerekten ayrılıp ya da ilişkiye başlamaya korktuğu bir adam olarak çevreme birileriyle yattım yalanı atmak zorundaydım.aslında kimseyle yatmadım yatamadım bilmiyorum neler oluyor 4 kez yatakta popomu dönüp uyudum hatunlara karşı yapamıorm aseksüelmiyim neyim ulan yardım asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

Sam Aiken said:
itirafım geldi;

21 yaşında yaşadığım yer bakımından piç sanılıp hatta kimi zaman hatunların bile piç bu yatağa atar diyerekten ayrılıp ya da ilişkiye başlamaya korktuğu bir adam olarak çevreme birileriyle yattım yalanı atmak zorundaydım.aslında kimseyle yatmadım yatamadım bilmiyorum neler oluyor 4 kez yatakta popomu dönüp uyudum hatunlara karşı yapamıorm aseksüelmiyim neyim ulan yardım asdasd

Bi kızla uyumaktansa erkekle uyu. Bize bildir. Değişik bişey olduysa bu tayfa hazır trolle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...