Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para verdiğiniz için embesillik hissettiğiniz oyunlar.

screamer

Öne çıkan mesajlar

Burdan herkezin zevklerinin ne kadar değişik olduğu anlaşılıyor.Ground Control ve In Cold Blood eğlenerek oynadığım değişik oyunlardı. Bunlar belkide standartların çok dışında oldukları için çoğu kişi tarafından çöpe atılmış oyunlardır.
Bu arada disciples serisi ve divine divinity ye niye rezil statüsü yakıştırdığınızı anlamadım Divine divinity oynarken oyunda yer alan pun espiri ve atıflar gülmekten yarılmama sebep olmuşlardı. Kabul bu iki oyun öyle yarım saatlik kafa dağıtmak için uygun değiller ama haksızlık da etmeyelim.
Ve patlayanlar listesine bir unutulmazı da ben eklemek istiyorum Duke Nukem Forever :p acep torunlarım betasını görecek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ahah harbı oyle zevkler renkler ...
gozumde efsane olan pekcok oyunu bu kategorılere sokup gruplandır bazı arklar ...
son 2 senede aldıgım oyunların %80 i bende bu duyguyu uyandırıyo ...
bende oyle yapayım o zaman ...
splinter cell ...
bilimum victoria modundaki oyun ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Dinamik Emotional Logical Uber Combatant Insane Attracatıve Natural ...
Sosyal ağlarda paylaş

korku oyunu diye satılan ama abuk sabuk bilmeceler ve yaratıklarla dolu bir o kadar da cd dolu olan yükle yükle bitmeyen insanların anlamak istemeyecegi kadar saçma bir oyun
işte bu
"Silent Hill" para verdiğim en aptal oyunlardan biri[signature][hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

Sosyal ağlarda paylaş

Sacred hammallık oyunu.
300 km ötedeki adama su ver gel.
kayıp askerleri bul gel
büyücünün kitabını bul gel
şunu yap gel
bunu yap gel

300 km doğu 300 km batı
oraya buraya git.

Hele hele at yoksa
1 günde saatlerce yürü ...
birde dönerken aynı creep leri birdaha kes ..
ohooo[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

Ultima Online dan hayatıma girdiği için nefret ediyorum bıraktığım gün hayatımın en mutlu günlerinden biriydi önüme gelen ilk nebula gm ine ettiğim küfürlerlede içimi boşaltmıştım.Ne güzel gündü be.

Ayrıca SİMS DENEN REZALET OYUNU ALDIĞIM İÇİN KENDİMDEN UTANIYORUM!.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

silent hill (3.süde var dx9 destekli kartı olmayan bi ark al sende çalışır diye verdi hala yüklemedim:D çıktıktan 1 hafta falan sonra verdi hesap edin ne kadar olmuş:P)
benim zilyon tane öle oyunum var ama sayamayacam unuttum çoğunu.. painkiller bayıyo bi süre sonra serious sam ise baymıyo bence. en azından bitirene kadar gayet eğlendim hatta bitince üzüldüm. painkillerda 2. ap. demiyim neyim ve baydım.
victoria ve aynı motoru kullanarak zilyon tane oyun yapan paradox şirketi. gittim crusader kings i aldım belki anlarım diye yok o da olmuyo hala uğrasıyoruz:D[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saru, 20 Mayıs 2004 14:31 tarihinde demiş ki:
might and magice nasıl kötü dersiniz ben hayatımı verdim o oyuna

p.s : hangileri var bi sölesen belki satın alabilirm bile

Valla sonuncusu vardı bg ye benzetmeye çalıştıkları ama artık yok çünkü KIRDIM SADİSTİM BEN.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

Parayı en çok hakeden oyun :
Star Wars : Knights Of The Old Republic
Dierleri
Dark Earth
Starcraft/Broodwar
Warcraft 2
Command and Conquer (ilki)
Freelancer
Wing Commander 4-5
Rise of Nations
Formula 1 '97(psygnosis'in oyunu.)
F-16 Multirole Fighter
Worms2

Parayı en haketmeyenler :
Tiberian Sun (Orginal almıştım)
Diablo2 (yeni versionlar)
Need For Speed Underground(Drift modu dışındaki modlar)
EA'in son dönem Formula ve FIFA oyunları.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

OFP'i bütün eklenti paketleriyle birlikte bitirdim ve o alanda severek oynadığım, her bölüm sonunda hikayeyi merak edip ilk anki heyecanımı sonuna kadar koruduğum bir oyun olarak anıyorum[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

dur baba bi iyice alıştırma yapim de evde
sonra katılırım ben
şimdi girecem bi ton mesaj gelecek mirc hesabı, önce kalabalık mirc kanallarına girerek alıştırma yapmam lazım her mesaja laf yetiştirme kabiliyetimi geliştirmem lazım yoksa görüldüğü üzere işim zor EU2 camiasında[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deus ex???? Mesajın saatine bakarak ciddiye almıyorum kendinde değildin galiba.. Gelmiş geçmiş en iyi FPS lerden biri yaklaşık 3 kez falan bitirdim biraz zaman geçsin gene bitircem :)

bizim burda deus ex e FPS dıyenı dovuyolar haberin olsun :) ...
first person RPG :)diyelim mi ?[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...