Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çeviri İsteği .

Gkgokhan

Öne çıkan mesajlar

كان يوما سعيدا وممتعا* فكم كانت عائشة فرِحة وهي * تتصفح كتبها الجديدة * إنها لم تكن تتوقع أن أحلامها تتحقق بهذه السرعة * لقد كانت عائشة بلغت مناها * كانت تهمس إلى نفسها في ابتهاجٍ * فتقول يا لحسن حظي! ترى هل كنت أكثر من سائحة! كنت شخصا غرِيبا في هذه المدينة بالأمس * فجمعني القدر هنا بفتاة لم تكن بيني وبينها صلة من قبل * استقبلتني بحفاوة وضيفتني في بيتها * وساعدتني بأقصى إمكاناتها * وخصصت لي أسرتها حجرة في بيتها *

Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Mutlu bir gün oldu, ve * Ne kadar eğlenceli Aisha, tarafından bu kadar hızlı bir şekilde * Aisha * Mnaha ulaşıldığında kendi hayallerini gerçekleştirmek için beklenmiyor bir göz atın * yeni * keyfini olduğunu kendisine * iyi kaderin keyfini söyledi fısıldama vardı! Bir turist daha mı! Bu şehirde Bu garip insanlar dün * Fjmni kız burada sadece alakalı olmayan ve bana * tarafından Astqubltni Devtni kabul ve evde beni en * potansiyel * yardım ve bana ailesinin evinde bir oda tahsis *
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:
Mutlu bir gün oldu, ve * Ne kadar eğlenceli Aisha, tarafından bu kadar hızlı bir şekilde * Aisha * Mnaha ulaşıldığında kendi hayallerini gerçekleştirmek için beklenmiyor bir göz atın * yeni * keyfini olduğunu kendisine * iyi kaderin keyfini söyledi fısıldama vardı! Bir turist daha mı! Bu şehirde Bu garip insanlar dün * Fjmni kız burada sadece alakalı olmayan ve bana * tarafından Astqubltni Devtni kabul ve evde beni en * potansiyel * yardım ve bana ailesinin evinde bir oda tahsis *

Arkadaşlar tekrar çeviri istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Was a happy day, and * How much fun was the joy of Aisha, a * new * browse by they were not expected to materialize their dreams so quickly * Aisha has been reached * Mnaha were whispering to itself * says in the joy of my good fortune! Do you more of a tourist! You strange people in this city yesterday * Fjmni girl here just were not relevant to them and me by * Astqubltni Devtni welcome and at home and helped me the most * potential * and allocated me a room in her family home *

Ya da

是一個快樂的日子,和*多少樂趣是喜悅伊達艾沙,一個*新*按他們預計不會實現自己的夢想這麼快*伊達艾沙已達到* Mnaha是竊竊私語本身*說,在我的喜悅好運!你更多的遊客!你奇怪的人在這個城市昨日* Fjmni女孩在這裡只是無關他們和我的* Astqubltni Devtni歡迎和在家裡幫我最*潛在*和分配我的房間在她家*

ya da

幸せな一日だったし、 *はどのくらい楽しいアイーシャ、アイーシャでは、そんなに早く* * Mnahaに達している彼らの夢を実現すると期待されていないが、新しい閲覧* * *私の喜びだった自体に幸運を喜んでいるのささやき!あなたは観光客のよ!この都市の人々が変昨日*ここではそれらに関連Fjmni女の子にされていないと私* Astqubltni Devtniで歓迎し、自宅で、私が最も*可能性*を、私は彼女の家族の家では部屋*割り当て

ya da

Aisha, א * חדש * גלישה לפי שהם לא אמורה להגשים את החלומות כל כך מהר * Aisha הגעת למגבלת * Mnaha היו לחישה לעצמו * אומר את השמחה שלי מזל טוב! האם אתה יותר של תייר! אתה מוזר אנשים בעיר הזאת אתמול * Fjmni בחורה כאן פשוט לא היו רלוונטיות להם ואני לפי * Astqubltni ברוכים הבאים ו Devtni בבית אותי ואת * * ואת הפוטנציאל המרבי שהוקצה לי חדר המשפחה שלה הביתה *

Ya da

ยินดีเป็นวันและ * เท่าไหร่สนุกคือกระเษมสานต์ของ Aisha ที่ * * ใหม่เบราส์ด้วยพวกเขาไม่ได้คาดฝันของพวกเขาดังนั้นเป็นรูปเป็นร่างขึ้นอย่างรวดเร็ว * Aisha ได้ถึง * ถูก Mnaha กระซิบเพื่อตัวเอง * กล่าวในกระเษมสานต์ของฉันความโชคดี! คุณเพิ่มเติมของนักท่องเที่ยว! คุณแปลกคนในเมืองนี้เมื่อวานนี้ Fjmni * หญิงสาวที่นี่เพียงไม่เกี่ยวข้องกับพวกเขาและฉันโดย * Astqubltni Devtni ต้อนรับและที่บ้านและความช่วยเหลือฉันที่สุด * * ศักยภาพและจัดสรรฉันห้องของเธอในครอบครัวที่บ้าน *

ya da

Ήταν μια ευχάριστη μέρα, και * Πόσο διασκεδαστική ήταν η χαρά του Aisha, μια νέα * * περιηγηθείτε από αυτές δεν αναμένεται να υλοποιήσουν τα όνειρά τους τόσο γρήγορα * Aisha επετεύχθη * Mnaha ήταν διαδόσεις * λέει στον εαυτό του τη χαρά μου καλή τύχη! Έχετε περισσότερους από ένα τουριστικό! Εσείς οι άνθρωποι σε αυτή την παράξενη πόλη χθες Fjmni * κοπέλα εδώ απλά δεν τους αφορά και εμένα από Astqubltni * Devtni καλωσορίσω και στο σπίτι και με βοήθησε να το πιο δυναμικό * * και μου έχει χορηγηθεί σε ένα δωμάτιο στο σπίτι της οικογένειάς *

ya da

एक खुशी का दिन था, और * कितना मज़ा Aisha, के द्वारा वे इतनी जल्दी * Aisha * Mnaha तक पहुँच गया है उनके सपनों को अमल में लाना की उम्मीद नहीं थी एक * नए ब्राउज़ * खुशी थी ही * मेरी अच्छी किस्मत की खुशी में कहते हैं फुसफुसा रहे थे! आप एक पर्यटक का अधिक करो! इस शहर में तुम अजीब लोग कल * Fjmni लड़की यहाँ सिर्फ उन्हें करने के लिए प्रासंगिक नहीं थे, और मुझे * द्वारा Astqubltni Devtni का स्वागत करते हैं और घर पर और मेरे सबसे संभावित * * मदद की और मुझे अपने परिवार के घर में एक कमरा आवंटित *

falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...