Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erken Yaşta Yaşlılık Psikolojisi

Grease

Öne çıkan mesajlar

22 yaşındayım ve gittikçe yaşlanıyorum... 1998 yılını dün gibi hatırlıyorum oysaki 5 sene geçti..

Televizyonda, "KÖKLÜ GRUPLARDAN OASIS" diyordu spiker, oysaki ben Oasis in çıktığı yılı daha dün gibi hatırlıyorum. Onlar köklü olurken bizde kök salıyoruz yavaş yavaş.

Burdan 16-17 yaşındakilere sesleniyorum, hatta varsa 13-14, ulen hep o yaşta kalın be.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ...
Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ...
Chang-chang, changadee-chang-chibop ....
Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ...
Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ...

AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
Sosyal ağlarda paylaş

oohoo! şimdiden başlarsan işin zor. :)

ama tabi ki çok haklısın. ben de bir 33 seneyi geride bıraktım. allah bana ortalama bir ömür vermişse bir 33 sene daha ömrüm var demektir. ilk 33 sene hakikatten inanılmaz hızla gelip geçti. ve eminim ki sonraki 33 sene çok daha çabuk tükenecek.

her ne kadar işin gerçeği bu olsa da yine de bunları pek fazla düşünmemek ama farkında olmak gerekir. farkında olmak gerekir ki yaşadığımız her anı, her yaşı gerektiği gibi yaşayıp içini boş bırakmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok haklısın ama insan yinede dalıyor gidiyor. Geçen Taksimde bir arkadaşımla içkinin de etkisiyle derin bir muhabbete daldık. Epeyce konuştuk bu konuyu, 8 yıl sonra 30, sora 35 yolun yarısı dedikleri. 8 yıl çok zaman derler ama 8 yıl önce yıl 1995 ti. Hani 2000 e 5 kala dedikleri. Cumhuriyetin 75.inci yılı için hazırlıkların o tarihten başladığı. 2000 olimpiyatlarının Sydney e verildiği çoktan belli olan 2004 üde Atinaya, kaptırdığımız sene. Hadi 2008 e inşallah dediğimiz..
Formulada Schumaher şampiyon oluyordu hala öyle. Yani çok geçmedi.

Futbol nostalji seyrettim, Fenerbahçede Uche Högh, dün gibi. Löw teknik direktör . 98 .. ama bakıyorsun 5 koca sene geçmiş..

Championship 95-96 vardı. Roberto Baggio formunun zirvesindeydi.
Titanic 97 yapımı bir film, sanki 2 hafta önce seyretmiş gibiyim ama bakınca 6 koca sene geçmiş.

Bruffyhhh.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ...
Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ...
Chang-chang, changadee-chang-chibop ....
Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ...
Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ...

AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...