Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trade goods

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

Selam.Eve evreninde trade goods kullanarak ticaret yapilaazmi acaba ? bana yapilabilir gibi geldide.Mesela indy ye dolduracan mallari baslican dolanmaya.Satacan alacan satacaN felan.Bu sekilde oyundan daha fazla tat alacagimi dusunmekteyim.

Bu konuda bana yardimci olacabilecek birileri varmi ? Nesela rota verebilecek , yada fiyatlari nasil takip nedebilecegimi soyleyebilecek biri

Kısaca daha once trade goods kullanarak tıcaret yapmıs bırılerı varmıkı ?[signature][hline]icq: 60174325 http://web.icq.com/whitepages/message_me?uin=60174325&action=message
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynadigim donemde ciddi olarak traderlik yaptim birara , en populer urun spirit ti; Cunku az yer kapliyordu , kari coktu ve 5-10 jump icinde satiyordun.Birde 25-35 jump mesafede plutonium alip satmistim birkac kez , korkunc karliydi ama korkuncta pahali oldugu icin full kargo yapamamistim hic.Kargo gemisiyle 30 jump gitmek , ustelik yarisina yakini low security idi , biraz cesaret istiyordu tabi.[signature][hline]Either kill me or take me as I am, I'll be damned if I ever change

[Bu mesaj Soulless tarafından 19 Mayıs 2004 14:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Iste guzel yanida bu ya.Low security alanlar olacakki oyun sanki ben gerçekten oralarda ordan oraya kosturan , kar etmek için hern yere girip cıkan bir tuccar olabileyim demi.Söylediğin malzemelere bakacagim.Sonuc insallah istediğim gibi olurPeki bu malzemeler için önerebileceginiz guzergahlar varmi yoksa rastlantisal olarak fiyatlar ve malzeme bulabilecegimiz yerler değişmektemi ?

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 19 Mayıs 2004 22:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...