Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook nelere kadir

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

anaokulu,ilkokul ve ortaokulu beraber geçirdiğim hayatımda ilgi duyduğum ilk kız diyebileceğim ve ortaokuldan beri ne gördüğüm ne de konuştuğum ( 8 sene falan oldu heralde ) bir insanı buldum facebooktan paticik e bakarken nerden geldiyse soysadı geldi birden aklıma tak yazdım çıktı ekledim şimdi görmesini bekliyorum ki neye benzediğini bile bilmiyorum şuanda çok garip :)
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:
neye benzediğini bile bilmiyorum şuanda çok garip :)

Eskiden neye benziyorduysa hala ona benziyordur pek değişmiyor insan ırkı. Darwine bakma yalan söylüyor hem o kadar uzun süre geçmemiş neyse kal sağlıcakla ama harbi çok garip bi durummuş seninki küfretme bak arkamdan. Post için sorry garbıç nolsa burası ciddi yere açsaydın sen de konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman sipeys kızı görür görmez tekrar aşık olcak kıza yazcak sen gitcen onunla kavga edicen ortam gerilcek sonra arkadşalarıyla gelcek seni dövcek sen arkadaşlarını çağırcaksın babanın ruhsatlı silahını da alıp kapısına dayancaksınız onu vurucaksın ağır yaralanıcak ve ameliyattan sağ çıkamıcak.senin kız 8 yıllık arkadaşını öldürdün diye senden ayrılcak sende onun ayrılık acısına dayanamayıp KENDİNİ intahar ediceksin.2nizde ölüceksiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:
O zaman sipeys kızı görür görmez tekrar aşık olcak kıza yazcak sen gitcen onunla kavga edicen ortam gerilcek sonra arkadşalarıyla gelcek seni dövcek sen arkadaşlarını çağırcaksın babanın ruhsatlı silahını da alıp kapısına dayancaksınız onu vurucaksın ağır yaralanıcak senin kız 8 yıllık arkadaşını öldürdün diye senden ayrılcak sende onun ayrılık acısına dayanamayıp KENDİNİ intahar ediceksin.2nizde ölüceksiniz

Off harbi süper yazmışsın haa ensemdeki tüyler diken diken oldu tırnaklarımı yiyorum gerilim ihtiras aşk intikam tutku herbişey var...

Ayrıca mutsuz sonlar beni çok mutlu ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Soulsinful said:
sipeyskeyk said:
neye benzediğini bile bilmiyorum şuanda çok garip :)

Eskiden neye benziyorduysa hala ona benziyordur pek değişmiyor insan ırkı. Darwine bakma yalan söylüyor hem o kadar uzun süre geçmemiş neyse kal sağlıcakla ama harbi çok garip bi durummuş seninki küfretme bak arkamdan. Post için sorry garbıç nolsa burası ciddi yere açsaydın sen de konuyu.

Garbage diye her topiği trollemiyoruz arkadaşım.learn to play
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...