Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow & müzik

Julifton

Öne çıkan mesajlar

Alakasız gibi gelicek ama bazılarının işine yarayacağını düşündüğüm için başlık açayım dedim. Zaman zaman bilgisayarınızın dangozluğundan dolayı Winamp / media player vb programları oyun oynarken arka planda çalıştırmak oyundaki fps kaybına sebep olmaktadır veya daha değişik sorunlar yaşatmaktadır. Önereceğim yöntemi yaklaşık 2 haftadır deniyorum evimden 1mb adsl ve çok iyi olmayan bilgisayarımla gayet güzel sonuç aldım.

playlist adresine girerek kısa bir kayıt işleminden sonra (firefox şiddetle önerilir) biraz vakit harcayarak müzik listenizi oluşturup bilgisayarınızın kösülmesini önleyerek müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz =) Ayrıca kullanıcıların oluşturduğu listelerle müzik literatürünüze yeni müzikler de ekleyebilirsiniz. Bu site ile uzaktan yakından bir akrabalığım yoktur.

Have fun...
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
Cidden seni inandırmak için kaynak arayışına gireceğimizi düşünüyorsun. Çok merak ettiysen az araştır.

Boci said:
Yaa bana böyle şeylerle gelmeyin. Okumuştum, görmüştüm, denemiştim, şu şöyle yapmış falan.:P Kaynak ???

Sakin ol :) Tabiki kaynak arayışına giriceksiniz. Yok öyle atıp tutmak. Birazdan birileri dökülür linkleri >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
iyide arkadaşlar ben dual core işlemci kullanmıyorum ki WMP bende fps artırmak yerine düşürüyor başlığı bi okuyun pliz. zaten iyi bilgisayarlar için söylemedim bunu dandik bilgisayarı olanlar kullanabilsin diye.

Kaynakla gel bana Julifton. :)

Şaka bi yana, bende çift çekirdek kullanıyorum. Winamp-WMP tarzı programlar benimde fps mi veya bilgisayarın kasışını arttırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendinle çelişiyorsun, hem birilerinin kaynak göstereceğini söyleyip bana da yalancı diyorsun...

Ayrıca senin bu postundan önce bizim "tabikide" göstermek zorunda oldugumuz kaynak postlanmış.

Boci said:
Yok öyle atıp tutmak. Birazdan birileri dökülür linkleri >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
Kendinle çelişiyorsun, hem birilerinin kaynak göstereceğini söyleyip bana da yalancı diyorsun...

Ayrıca senin bu postundan önce bizim "tabikide" göstermek zorunda oldugumuz kaynak postlanmış.

Boci said:
Yok öyle atıp tutmak. Birazdan birileri dökülür linkleri >:D<

Yaa arkadaşım sakin ol dedim ama olamıyosun. Kimseye yalancı falan dediğimde yok. Ben eğleniyorum kafama göre. Ciddiye alma yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Yaa bi blue post vardı bu söylentiyi Microsoft yaydı falan diye ama bulamıyorum şimdi :) Benim bi arkadaş var Microsoftta çalışan o söylemişti :)

askfjhl yapılan bi espriye olumsuz cevap vermiyen biri oha, tebrikler :)

Bu arada zamanında ses kartı driverım sorun çıkarttığı için iTunes kullanıyodum. Sonra Vista'ya geçtim ve alışkanlıktan yine iTunes kurdum, 10 dakika sonra sildim. Çünkü pencerelerin transparan olması gibi Aero arayüzü özelliklerini kapatıyo Quicktime ve iTunes. Tekrardan Winamp'a geçtim, ses kartı driverım yine sorunlu olduğu için USB kulaklığıma geri döndüm. Saçlarımın sürekli yatık kalması dışında hiçbi sorunum yok, Winamp + kulaklık = WIN! diyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...