Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Kayserispor - Fenerbahçe 08.03.2009 Saat 19.00

sexdrugsrocknroll

Öne çıkan mesajlar

bence diğer adam maksimum uyarı alır o pozisyonda, topa kayıyor sonuçta volkan da ona doğru kayıyor dikkatli gir diye uyarılabilir. ama volkanın yaptığı hareket tam bir volkan, milli takımda kırmızı gören, lincolnü kovalayan volkan. çok canı yanmış olabilir tabi bişey diyemicem ama volkan da o kdr saçma bi tepki vermemesi lazımdı.
bence aragones in emre yi çıkarması doğruydu emre 10 dakika içinde atılırım ben diye bağırıyordu resmen sahada. 9 kişi kalırdı fener. güizayı alması yanlıştı tabi ben selçuk beklerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
..volkan da eşşek gibi yani o kdr saçma bi tepki vermemesi lazımdı.

biyolojiye girmeye gerek yok orada kim olsa tepki verirdi senin savundugun görüş zaten yukarıda ben zaten volkana iyi etmiş falan demiyorum ama daha önceden volkan kırmızı kart kredisini doldurduğu için zaten insanlar "fb kırmızı yemiş kim yemiş volkan.. haaa yer o" diyor o yüzden haklı olabileceği durumda bile haksız duruma düşebiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

tolunay carlosun üstüne yürüdü, carlos sakin ol dedi diye. yahu sen kimsin ki carlos gibi hem beyefendi hem profesyonel hem de dünya starı bir adamın üstüne yürüyosun. 3 senede 10 tane maç aldı diye gaza geldi heralde, bülent uygun sendromu bulaşıcı demek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...