Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evinize DÖRT harfli gelse ne yapardınız?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

bakın adam ne demiş ahaha

Aşağı ırklar her zaman baskındır. Üstün ırk ile aşağı ırkın çiftleşmesi halinde, aşağı ırkın genleri ağır basacak ve doğacak melez çocuk, aşağı ırkın özelliklerini taşıyacaktır.

1 bardak temiz suya 1 damla zehir dahi atsanız artık o su temiz değildir ve içilmez. Kan da böyledir, en ufak bir melezlik bile kanın saflığını ve asaletini bozar.
Sosyal ağlarda paylaş

PassivE_KesH said:
Killer said:
bence böyle tiplerin de olması gerekiyo.yani benim de karşı cıktığım bi çok şeye karşı adamlar.bunların ki aşırı derece hastalığa dönüşmüşse de bunların daha zeki ve bilinçlileri lazım yani

ortak karşı çıktıkları ne gibi şeyler var seninle?

feto,araplar,özentilik vs vs.gerçi orda metalcilere özenti demişler ben de metalciyim de bahsettikleri diğer özentiliklerden bahsediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kürtle evleneni, arkadaşlık yapanı veya dost göreni; arkadaştan, dosttan veya akrabadan sayan, soyca Türk olsa da piçtir, Türk değil. Bu ilkeye göre seçimini yap. Böyle bir soruyu da ancak gerizekalı değilse çaşıt bir kişinin sorabileceğini belirteyim.
yuh ya imzasıda Türk, Tanrı'nın; Atsızcılar da Türk'ün öfkesinden yaratılmıştır. tiplere bak ya yuh
Sosyal ağlarda paylaş

valla yeminle psikolojim bozuldu, hele bi yönetici var adam her mesajı karşıdaki hakaret. bi de acayip buluşlu hakaretler.

gök yeleli bozkurt adamın nick.

bazı seçmeler.

hakaret var

Töresiz. Çaşıtların da burada yeri yok, aptalların da.
Ulan davar oğlu davar, benim tanıdığım Baran adında diş hekimi ve kürt düşmanı olan bir arkadaş var. Baran Farsça yağmur anlamına gelen bir sözcüktür. Senin gibi gerzekler Baran adının kürtler tarafından kullanıldığını yeni öğrendi ama bahsettiğim kişi 55 yaşında. Ayrıca senin takma adın olan Hakan adında binlerce kürt var. Mantığına tükürdüğümün sanal iti.

Davarın evladı burayı oku da öğren; ümmetin cahil ve aptal hödük oğlu hödüğü

Ne o alındın mı piççik? Burada malumu ilam ettik yani senin bir piç olduğunu söyledik, sana çok mu battı?

Bre özenti encik

Senin gibi Türkçe yazmasını bile bilmeyen Abd maşası Alparslan Türkeş kod adlı Hüseyin Feyzullah'ın devşirme enikleri, Deniz Gezmiş'den farkları olmayan piç oğlu piçtirler.

hep böyle bu adam. mesela bu adamla gerçek hayatta karşılassan, nasıldır çok merak ediyorum. kısa boylu gözlüklü bi herif mi mesela. veya kalpakla falan mı dolaşır nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

kızın biri özel bilgilerini vermek istememiş sesli chat için şöyle yazmış
kız said:
Ne bu boyle sigarayi birak der gibi? Sizi ciddiyete davet ediyorum sayin Gokyeleli Bozkurt. Biz Turkoglu Turk ve Turkculuk anlayisi ile yetistirilmis insanlariz. Benim cekinmemin sebebi ile ilgili detaylari daha onceden belirtmistim. Lutfen bir daha boyle hadsiz cumleler sarfetmeyin.Almiyorum seni sohbete dersin bende sitem eder susarim.
Ben Turkculugume, soyuma , kanima laf soyletmem bu saygi duydugum bir buguyumun otaginin lideri bile olsa.

herifin cevap
herif said:
Bak sen ödlek kargaya, dili de papuç gibi! Bre titrek yaratık, o kadar bayan arkadaş enayi de bir tek sen akıllısın öyle mi? Korkak, aşağılık fare seni, senin gibi soysuzların ve korkakların yanına defol!

siteden uzaklaştırmış direk. nasıl bi kafa yapısına sahip cidden merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

alp er tunga öldi mü
isız ajun kaldı mu
ödlek öçin aldı mu
emdi yürek yırtılur.

ödlek yarağ közetti
oğrun tuzağ uzattı
begler begin azıttı
kaçsa kah kurtulur?

begler atın urgurup
kadgu anı turgurup
mengzi yüzi sargarup
korkum angar türtülür.

uluşıp eren börleyü
yırtıp yaka urlayu
sıkrıp üni yırlayu
sığtap közi örtülür.

könglüm için ötedi
yitmiş yaşıg kartadı
kiçmiş ödig irtedi
tün kün kiçip irtelür.

sözlükten alinti. Bide baska dillere kaba deriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
abi bu adamların yaptıgı bildiğin ırkçılık, hası hem de.

bunları reportlasak ilgili kurumlara almazlar mı bu denyoları?

bu web ihbara şikayet ettim. daha cevap gelmedi bakalım.

hem atatürk'e ırkçı diyorlar ve atatürk'ün ırkçı olduğunu iddia ediyorlar ki bu suç zaten, hem de hakaret var her yerde bi ton
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...