Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik soldat partileri..

Sam

Öne çıkan mesajlar

heh ben hastası değilim ama demin dark'tı zed'di arcane'di unity'di craytotem'di dresq'di bir güzel birbirimizi geberttik, hadi sataşalım şimdi birbirimize, oyun içinde t tuşuna vakit kalmıyor.. :-p

la arcane wall'u kapa la![signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

yahu herifin tüfeği taşı toprağı neyim geçiyor, cs'te olsa böyle linç ederler dakikasında..

dark'ta aim doğuştan açık zaten fabrika default'u, adamın beceremediği herhalde bir myth var onu da kimseyle oynamamış..

benim ölümlerin yarısı filan konuşmaktan ama, tepemizde chat ikonu felan çıksa q3 gibi güzel olurdu. onu da koysa bari leh kardeşimiz..[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

Vayy beeee böle bi konun açılması iyi oldu. Bu arada soldatta kullandığım nicki kullanamdım ben Blitz[eLf]. Burdan Arkansis'e bişi dicem 1-2 haftadır oynamıyorum da bi ara hıyarın biri bizim nicklerimizi kullanarak sağa sola küfür saçmış (kusura kalma biz deildik)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EgeKose, 30 Nisan 2004 12:45 tarihinde demiş ki:
Vayy beeee böle bi konun açılması iyi oldu. Bu arada soldatta kullandığım nicki kullanamdım ben Blitz[eLf]. Burdan Arkansis'e bişi dicem 1-2 haftadır oynamıyorum da bi ara hıyarın biri bizim nicklerimizi kullanarak sağa sola küfür saçmış (kusura kalma biz deildik)

Gidiniz, forumlardaki paticik bölümünde, Paticik Soldat Sunucuları adlı başlık altında, sunuculara nasıl girebileceğinizi öğreniniz.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

seviyeli muhabbet icin ozelime gelin
bekliyorummm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EgeKose, 30 Nisan 2004 12:45 tarihinde demiş ki:

Hmm evet iyi oldu açılması.
Merak etme zaten kimse kulak asmıyor lamerlerin nick kullanarak girip küfür etmesine. Nebula zaten 1 2 haftadır kapalı =] ama ben antramanlıyım RUGGERIM hep yanımda =]
bu arada snipera başladım yine alırım ifadeinizi =][signature][hline]starcraft.mizzah.com
www.sylveria.org
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EgeKose, 30 Nisan 2004 12:47 tarihinde demiş ki:
Arkansis bab sen sanırım star craftta oynuyosun bi ara buluşup soldat sc felan çevirelim.

sc yi bırakalı uzun zaman oldu
Hala bu işin içindeyim fakat oyun oynamıyorum , arada arkadaşlar için girip ums oynuyoruz, yakında geniş ums arşivlerimi açacağım herkezin hizmetine.

Soldat oynayabiliriz evet bir ara buluşup =][signature][hline]starcraft.mizzah.com
www.sylveria.org
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkansis, 30 Nisan 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
Gleliyorum ruggerımı alıp bekleyin

Böhü gelde gelme yani ne diyim.. =)
Geceleri [LoW] yüzünden rüyama Rugal girmeye başladı soldatı bıraktım burayıda bırakmiyim =)

[eLf]Cray[signature][hline]Haksızlıgın Onünde Egilmeyin ;
Eger Haksızlığın Onünde Egilirseniz....
Hakkınızla Birlikte $erefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkansis, 30 Nisan 2004 13:33 tarihinde demiş ki:
ama ben antramanlıyım RUGGERIM hep yanımda =]
bu arada snipera başladım yine alırım ifadeinizi =]

Haaaa bi dakka dur orda...Rugalda kr4l b@b th3 k3nk sin tamam ama........[signature][hline]Haksızlıgın Onünde Egilmeyin ;
Eger Haksızlığın Onünde Egilirseniz....
Hakkınızla Birlikte $erefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com

[Bu mesaj CrayTotem tarafından 30 Nisan 2004 14:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahah çalılıklara pusmuş enimde minimimle beklerken.
Önüme biri spawn olur?
Guess who?
Tabii ki Zed.
Uyuz önceki map bayağı bir anamı ağlatmıştı.
"Hmm shotgun yalanmış" derken adamı püre yaptım.[signature][hline]I wish none of this had happened.Sometimes I wish I was dead, and recognize I never wished I was dead.I wish everyone else was dead.
Sosyal ağlarda paylaş

heh demin gene bayaca bir kapıştık, "minigun yassah" diyen zihniyeti 'minimi' ile cezalandırdım.. :-p

minigun serbest bırakılana kadar eylemlerimiz devam edecek!

ekleme: zlorwf "minigun kullanma desem kusura bakar mısın?" dedi de benim için "bu oyunu oynamaz mısın?" demek gibi bir söz.. :) lag yapmayan (ne lagi ya ben 33k ile kablocuları dövdüm millet doyumsuz bre) minigun istiyoruz![signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş

[Bu mesaj Sam tarafından 30 Nisan 2004 21:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten minigun oyundaki en güçsüz ve kullanışsız silah. CTFde çok işe yarasada, deathmatchde lag yapmaktan başka bir işe yaramıyor. Başka silahlara yönelmeni tavsiye ederim Sam. Hem daha az lag hemde daha çok hasar=)[signature][hline] Ready for your eyes,
Running for your heart

Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...