Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızsız adam

unac

Öne çıkan mesajlar

toggie said:
bizim okuldan cocuklar yapmıs, dun de okan bayukgen'in programına konuklardı galiba. garsonlardan sagda gozuken kac senelik arkadasım, ama daha yeni ogrendim boyle zibidilikler yaptıgını, ilginc surpriz oldu :)

evet sade vatandaşa çıktılar bugun de disko kralına çıkıcaklarmıs.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence siz çok şey beklediniz. Stand up değil ki sonuçta bu, kısa film. Katılmayı bekleyen arkadaşlara dedim bunu.

Filmin amacı da gönderme yapmak. Ne derece komik olduğu, oyunculukları tartışılır ama adamlar kendi istedikleri şekilde göndermelerini yapmışlar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç tutmadım abi. Parodi yaptıklarını düşünmüşler ama olmamış. Ti'ye almak istiyorsan tüm filme baştan sona aynı sahnelerle çekmek olmuyor. Psikolojik olarak tanımadığımız bi eleman olduğu için hiç çekici gelmiyor. Arkadaşları çok gülmüştür eminim. O "Kıssız Adam" da Cem Yılmaz olsaydı gülebilirdik belki.

Ama isimden beklediğim Issız Adam ve Abaza karışımı birşeydi. Cıks olmamış.

Üstünede "Siz salaksınız, anlamassınız! Ben temasını veriyorum bak. Biz anca ıssız değil kıssız oluruz"

...
Sosyal ağlarda paylaş

okan bayülgen'den zaten vazgeçmek üzereydim, bu sezonundan önce zaga'dan itibaren nerdeyse hiçbir bölümünü kaçırmamışımdır, bu sezonunu 2-3 hafta izledim baktım iyice saçmalamaya başladı, uzunca bir süre izlemedim, hadi bu hafta gene izleyeyim dedim bunları çıkarmış artık son kararımı verdim yani okan bayülgen bunadı saçma sapan şeyler yapıyor. bunun neresini çıkardı yayına filmin adı bile bobiler'den çalıntı film rezalet, espriler olmamış, oyunculuk sıfırın altında bunun gibi 1 milyon tane kısa film var. offf neyse kızdıkça daha çok sinirleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...