Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hep bi pişmanlık

Draenyth

Öne çıkan mesajlar

Aklma garip garip şeyler geliyo planlar yapıyorum yaratıcı şeyler ama ruh halim kötüyken içiyorum genelde.Daha çok duygusal içerikli bi sonuç çıkıyo ortaya.Dedim ya düşünmemek için kafam rahatlasın diye içiceksin.Sonra ntvspor :P

Klasik sarhoş muhabbeti: Sıkma canını hadi gelir geçer dertler 3günlük ölümlü dünya bak keyfine.Arabayı da dikkatli kullan kendine iyi bak..

sen x dedin ben y dedim gibi oldu sanki :D
Sosyal ağlarda paylaş

al birkaç bira,al yerfıstığını takıl be hacı,ama fazla kaçırma.birayla sarhoş olmazsın ama paso wc ye gidersin biliyosundur zaten.ama rakı takılmak olabilir de onun içn de ortam lazım tek başına hçç bi şekilde içilmez rakı tadı çıkmaz.benim tavsiyem yapabiliyosan hçç içme en iisi.hem kendine hem keseye zarar ;) ama arada bi de coşmak lazım;tadında bırakarak nasıl yapacağın sana kalmış..
Sosyal ağlarda paylaş

yok uyunmaz bu ağrıyla deliyolar sağ tarafını kafamın . bi dota atak hadi sadfsd. ahgaahasda şimdi anladım neden yanlız değilsin dediini sdhfsdjfl şeyi farkettim ya sarhoş olunca böyle gözünün önündeki hareketli şeylerin framelerini tek tek görebiliyosun çok hoş sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...