Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşkı Memnu

Red

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

7thBreath said:

güzel final ?! asdfzg

ama beren saat iyidi, behlol yine ağlanıcak yerde güldürdü.

ya beren saat'in oyunculuğunu çok beğendim ben o psikolojiyi çok güzel hissettirdi yani.

bi de mezar başında ne dedi bu behlül güldüm ona ben de. bişi dedi.

komple tırttı da adam "behlül kaçar" diyip gitti ya.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

olm hiç dalga geçmeyin tüm sözlükler kitlendi şu an. bence güzel finaldi

behlül yabana dönüşerek yaptıklarının cezasını çekti.

abi bişey dicem bu çok saçma bi olay değil mi? yani dizi finallerinden, eurovisiondan, fenerbahçenin ezik gibi şampiyonluğu kaçırıp sevinmesinden sonra falan niye sözlükler kitleniyor? bence bunun psikolojisi hakkında sağlam tez yazılır.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

bence güzel değildi ya bihterin kendini vurma sahnesini daha trajik yapabilirlerdi.

şuraya kesinlikle katılıyorum
böyle pat diye öldü hemen cenaze filan
hayır bölümün başında 5 dakika bihterin duvara bakmasını göstericeğinize şu sahneleri uzatsanıza biraz

bi de dizideki reklamlar aşırı sinirlerimi bozdu, hele en son behlülün mezarlıktaki sahnesinde ZADAM diye reklam girince öyle bi ağız dolusu küfür ettim ki babam bile şaşırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Alternate Aşk-ı memnu ending : Behlül ve Bihter odada nan de manda bıdı bıdı konuşurlarken içeriye Adnan ın : BANKAI diyerek girmesi. O sırada Behlül ün sharingan açıp AMETERASU BIDI BIDI diyerek Nihal i komaya sokmasıyla beraber. Bihter in katanasını çekerek DOUSHITE diye bağıran Adnan a bakarak kıs kıs gülmesi. Behlül ün YAMEROĞĞĞ!! diye bağırıp Bihter in üstüne atlamasıyla Adnan ın bankaisi olan Götoldukiaşi nin aktive olup zamanı ileri alması. ve Behlül ün KAÇİYOREEE diyerek gitmesi. bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...