Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need for Speed : Shift

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Dragonmax said:

nan yukada ne güzel oyun senaryosu yazdım, kimse dönüp bişe dememiş :(

Cok guzel olmus klavyene saglik :D ama bize degilde bunu firmaya mail atsan oneri seklinde belki cevap gelir ise bile baslarsin. Saka degil ciddi diyorum yani cevremde bu sekilde japonyaya gitmis bir arkadasim var. Ne cikar diyip yolladi adam grafikerlik yapiyo caponyada.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Dragonmax said:

nan yukada ne güzel oyun senaryosu yazdım, kimse dönüp bişe dememiş :(

Cok guzel olmus klavyene saglik :D ama bize degilde bunu firmaya mail atsan oneri seklinde belki cevap gelir ise bile baslarsin. Saka degil ciddi diyorum yani cevremde bu sekilde japonyaya gitmis bir arkadasim var. Ne cikar diyip yolladi adam grafikerlik yapiyo caponyada.
göndermem =( senaryomu çalarlar. beleşe yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

driver en son sürüm. dedim acaba x z eksenleri mi bitişik tanıyor. pedalları seperate de yapsak aynı da yapsam olmuyor. nfs forumlarında 2-3 kişi daha yazmış aynı problemi. çözüm yok daha.
bi hevesle kurduğum direksiyonu kaldırdım bende :(
klavye ile de oynanmaz ki bu oyun...
Sosyal ağlarda paylaş

üzülme :( bir kaç güne çıakr bi patch mutlaka. devil may cry 3 tede olmuştu böle bişi. adamlar PC versionunda gamepad desteğini hatalı yapmışlar (komedi gibi), 1-2 hafta içinde bi patch çıkmıştı onunla oynamıştık.. klavyeden de DMC oynanmazki eheh.. senin için de kısa bi süre içinde çıkar bişiler, takib et sürekli..
Sosyal ağlarda paylaş

menüler hala alt oka basılıymış gibi gidiyor. gaza basınca normal oluyor ama oyundaki problemi hallettim gibi. logitechin son versiyon drivlerini indirince ve o programdan seperate pedal yapmayınca bir de oyunun özellikleri değiştir tickini kaldırınca oldu.

bu arada oyun güzel olmuş hakketen. o direksiyon davranışlarını müthiş vermişler spin atarken direksiyonun boşlaması hızlı dönerken direnç göstermesi vs...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...