Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FINAL BURN!!! online emulatör! aha!

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

yav soldat filan yalan, biraz önce bi arkadaşla internet üzerinden pocket fighter oynadık. süper bi olay. kof, garou filan da oynanabiliyo. ama detaylarını bilmiyorum. zed kardeş şunla bi ilgilensen de paticik kof turnuvası filan düzenlesek. acaip olur valla.[signature][hline] Porcelain? Yuck. I HATE porcelain!
Sosyal ağlarda paylaş

biz daha önce kaillera üzerinden mame ile bi sürü arcade oyununu online oynamıştık.

final burn bildiğim kadarıyla biraz daha başarısız.

bi tutorial yazmıştım bi yerlere, bulursam koyayım.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 18 Mayıs 2004 23:49 tarihinde demiş ki:
yav soldat filan yalan, biraz önce bi arkadaşla internet üzerinden pocket fighter oynadık. süper bi olay. kof, garou filan da oynanabiliyo. ama detaylarını bilmiyorum. zed kardeş şunla bi ilgilensen de paticik kof turnuvası filan düzenlesek. acaip olur valla.

Kof yapalım senle bi ara..
ay çok heyecanlandım..
Nasıl özledim bu oyunları bi ben bilirim =)[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

final burn de aynı mame gibi bi emülatör işte.

mame ne bilmiyorum deme daha önce multi bile oynadık ikimiz.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

final burn ile mi yapacaksınız, mame ile mi?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Buralarda Ripeflash diye biri var sessiz sakin...
Ama kendısı KOF,TEKKEN ustunde master yapmıs doktora cekmıstır,fellık fellık dovucek adam arıyordur gordugunuz anda kacınız...

Ehem bende samu shadown 4 te ustayımdır hıc acımam buyrunuz :)...Ukyoooo[signature][hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

mame.dk yerine playagain.net'ten rom indirebilirsiniz. başlığı mame açıklamaları ile doldurmak istemedim, final burn konusu.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 19 Mayıs 2004 11:21 tarihinde demiş ki:
hareketleri nerden bulucam ya bir iki gündür deniyorum ben de emülator felan..
ama samsho4'de bi türlü düzgün hareket çekemiyorum..
başta çok basit bir anda zorlaşıyor oyun.. :(

www.gamefaqs.com Arcade başlığının altında bütün oyunların hareketleri var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...