Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Account hack..

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

irenikus said:
insanlar authenticator alsın diye blizzard rastgele insanları hackleyebilir mi acaba?

hah. 11*15 = 165. sadece aylık subs feelerden aylık cirosu 165 milyon dolar olan bir firma, authenticatordan edeceği miniminnacık kar için, böyle leak imkanı olan riskli bir işe girmez.

komplo teorilerini çok seviyoruz : )
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
ekonomik kriz var ne şirketler,holdingler battı.Para bu adama herşeyi yaptırır.12 milyon player diyo.Bunun 5 milyonu bu ıvır zıvırdan alsa şirket inanılmaz kar yapar

Doğru diyorsun ama o kadar insan genellikle uğraşmaz o kadar. 12 milyon oyuncu var da hepsi hardcore oyuncular değiller sonuçta. Adam iki mail atar, scan eder format atar hala oluyorsa eyvallah der kapatır accountunu bence. Hoş ben authenticator'ı aldım account açılmadı ya hadi neyse, arıyorum bugün Blizzardı.
Sosyal ağlarda paylaş

accountum açıldı sonunda. authenticator ile giriyorum artık. komik olan, oyunun kapalı olduğu süre boyunca sıkıntıdan gittim sayısız bedava mmo yükledim, içlerinden iki tanesinde ödül falan kazandım. arada böyle uzaklaşmak lazım demek ki ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
"Following several reports of disrupting the in-game chat, we have issued the World of Warcraft account XXXX a 3 hour suspension and issued the account a new password. No form of contact from you is needed as the account should automatically become available once the 3 hour suspension has elapsed. Please note that in case of any further reports in the future, the account may be disabled again."

Böyle bir mail geldi bana, hiçbir fikrim yok, kimseye küfür felan da etmedim ben, daha önce başına böyle birşey gelen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...