Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir PK olsam..

Qui

Öne çıkan mesajlar

Lvl 4 ve altında luck sayesinde xp kaybedioruz ama item kaybetmioruz dimi?

Şimdi lvl 4 (yada altı) olsam, elimde 1,5mil değerinde bir silah, üzerimde yine ona yakın bir armor olsa. Elimdekileri düşürmediğime göre ve verilen damage büyük oranda silaha bağlı olduğuna göre;

ortamı kasıp kavurabilirmiyim acaba?

Off nasıl abuse edilesi bişey..[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Lanbos of Lionna, Dark Wizard / Quinthalus of Bartz, Human Fighter

[Bu mesaj Qui tarafından 17 Mayıs 2004 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

warcry da bi post görmüştüm adam aynen dediklerini yapmış elnde DE bowlamı ne. 20 dakika sonra gm mesaj atmış "abuse etmeyi birak yoksa itemlarını kaybetmeni sağlarım". Bunu şikayet gibi yazmış herif foruma. millet azına mışmış sonra warcry da.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok saçma işte. Ben adama hak veriyorum. Arkadaşına para vermek yanlış değil, 1,5mil değerinde silah kullanmak lvl 1'lere yasak değil. Eğer bişeyi yapmamızı istemiyorlarsa bunu engelleyecek handikaplar koymaları gerek. Kınıyorum: KIN!

O silahı lvl 1 birinin kullanamaması lazım mesela. İlk handikapı lvl 20'ye koymasınlar kardeşim o zaman :)[signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında D grade olduğu için yine bişey var ama çok yetersiz. 3 fail olsa, 4.'de vursa zaten lvl 5 birini dağıtır. Hadi D grade'den önce 450k'lık silah var. Onu alsa eline yine uber olur![signature][hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
Sosyal ağlarda paylaş

yok yanlis bilgilendirmisler sizi ^^ lvl 20 alti bi player d grade(yada ngrade ustu dielim biz ona) armor giydiginde nongrade en iyi armor ar sini alior sadece , arti run speedi nerdeyse yariya dusuor ayni sekilde silah ile p yada m attack nongrade max silah ayarina cekilior(ki bunlar 250k lik itemlar 450klik diil) yani abuse edilcek bi durum yok ortada dusunmusler iciniz rahat olsun :d

[Bu mesaj cakeonroof tarafından 17 Mayıs 2004 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bendemi bi sorun var son mesaj atan baal gözüküo ama cake:P
heh bole bisiyi ypaan gormedim de lvl 4 ken elinde 250lik itemi olan 4 tane cinli de civarini kasip kavuruodu
hehehe
cohk guldumdu sona kestiydik bi arkadasla beraber adamlar baya agladiydi[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 18 Mayıs 2004 13:54 tarihinde demiş ki:
bendemi bi sorun var son mesaj atan baal gözüküo ama cake:P

sende değil bazen bende de oluyo[signature][hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 18 Mayıs 2004 13:58 tarihinde demiş ki:
ehe benim 4 çinli leşim var :)

resimlerini bile çektim bi ara koyucam siteye.
ownage.

Irkçı kedi.[signature][hline][i]- Bugün fal baktırdım orta yaşlı bir kadın bizi ayrılmamıza neden olacakmış.Yoksa beni orta yaşlı bir kadınla mı aldatıyorsun =P?
- Kylie Minogue?
- Ağzına sçarım haberin var dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

ya biras sazanlama olcek ama . lvl 1 de 1 m lik silah varken . lvl1 de hp kaç oluodu?. hayır yanlış anladım sanırım lvl6 en fazla dediniz dimi. en ii set karmian sanirim . ve halfplate .

ama hp den kayıp olabilir.

[Nosles]-Elf Wizard-Bartz[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...