Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Tutamadım kendimi sıcak gelişme:

DUSK/DAWN 2li alliance ı 300 kişi civarı kaybedince rakamları 1k ya indiiğinde napıcaklarını bilemediler bizim 350 lik allianceımıza karşı ancak sorunu çözen goonlar oldu 1.5klık Goonların allianceı CotC DUSK/DAWN la ally oldu official olarak 2500 vs 350 savaşa giriyoruz sanırım hayırlısı diyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Teleport olayı eklendi oyuna demiştim sanırım Runestone la bir location ı marklamak bir skill gerektiriyor ve alması zahmetli(para ve birtakım önkoşul skilleri var) ben almadım para veremem şimdi ona ama alanların dediğine göre bir kere marklandıktan sonra rune u hiçbir skill gerekmeden kullanabiliyorsunuz. Runestone tek kullanımlık ve şu anda piyasası 700g civarında bu da yaklaış 40 dakkalık mob kesme süresi demek.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.xfire.com/profile/dominus1/videos/darkfall/

Bizim clandan birisi ara ara video ekliyor. Geçenlerde ufak çapta bir 3v3 turnuva yapıldı alliance da gecenin 4 ünde felan(çok fazla NA oyuncu var) bizim clandan kimse yoktu ama videolar güzel kaliteli diye hatırlıyorum bir bakın derim ufak çapta duello izlemek isteyenler :)
Sosyal ağlarda paylaş

satışlarla ilgili update:

Tasos said:
Shop schedule for this week:

Tuesday April 28th : 3PM GMT
Wednesday April 29th: 2PM GMT
Thursday April 30th: 6PM GMT

It will be open each day for a limited amount of copies. The time is subject to change so check a few hours before to make sure.

Thank you,
The Darkfall Team
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gece alliancedaki şehirlerden birini SD yani benim clanım siegeledi ve devraldı diğer clandan(al senin olsun diyemiyorsun :P) daha sonra sabah 3-4 gibi sanırım yakınlarımızdaki Sovereignty şehrini siegeledik tam 6 saat savaşlar sürdü inanılmazdı diyebilirim. DF deki en zevkli pvplerimi yaşadım muhteşem bir geceydi biraz anlatayım kalan aklımla :D

Clanlarımızdan biri DUSK dan aldığımız son hamleti ve nilfheim buzul adasındaki 2 hamlete sahipti ve Sovereignty şehrini siegelediler. Önce gittik şehre ve şehirdeki tüm binaları disable ettik herkesi katlettik ardından hamlet e Cover Operations adlı bir merc clanından 20 kişinin saldırdıgını öğrendik ki hamleti koruyan bi 10 kişi felan vardı bizde saldıran 40 kişiydik.Geri döndük ve biz vardığımızda koruyan 10kişi ölmüş canlanıp "naked rush" yapmaya calısıyorlardı ve clanstone un hpsi %80 di kesebildiğimiz herkesi kestik ve savunmaya çekildik çünki Cairnden 50-70 kişilik bir ekibin yolda olduğu haberi geldi.

Sovereigntyi siege etmemizin sebebi Cairn Alliance dan çıkmış olmalarıydı ama anladığım kadarıyla intel yanlışmış çünki Cairn yardıma geliyordu:D uzun bir bekleyişten sonra 20 kişiyi hamlette bırakıp 30 kişi civarıyla SoV şehrine siege e gittik malum şehrin vulnerable olmasına az kalmıştı.Şehri savunan bir 40-50 adam vardı ve 30 u felan paralı asker clanlarındandı.Hepsi bizden iyi gearlıydı nerdeyse ve saldırımız başarız oldu clan stone u %90 a felan indirebildik sanırım ve bu sırada Cairn bizim 20 kişinni savunduğu hamleti 60 kişilik ekibiyle yıktı ve ele geçirdi artık onların oldu.

Biz 50 adam toplandık 2. bir attack için şehre ve bu sefer çok başarılı geçiyordu şehri tertemiz ettik ancak clanstone %50 ye geldiğinde Cairn in ordusu hamletten buraya ulaşmıştı ve bizim yorulan ve eksik olan ordumuz geri çekilmek zorunda kaldı.Zaman daralmıştı 30 dakka felan kalmıştı napalım vs derken emir geldi: "Resupply and march to walls near the clanstone" 50 kişi şehre clanstone etrafından girip Cannonları yerleştirdik ardından bizim 7 kişilik SD grubumuz şehrin etrafında 360 derece tüm duvarlarda ve kulelerdeki düşmanları temizlemeye başladı ve inanamazsınız müthiş aksiyonlar oldu(8 kill im var 4 gank sanırım) ve siege i kaybetmemize 3 dk kala clanstoneun canı %5 di emirle birlikte herkes neredeyse ölümüne clanstone a siege hammerlarla saldırdı ve kazandık.Kazanmamızın sebebi adamların cairnden gelen ordusunun 30 unun nilfheimdaki 2. hamleti ele geçirmek için gitmiş olmasıki başarız oldular eğer şehirde defans yapsalardı alamazdık şehri. Gerçi biz en baştan 50 kişi illk wave gitseydik alırdık şehri o ayrı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...