Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 PTR Boss Testing

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:
raciallar iyi bence, %5 spirit icin bile millet human rollarken daha farklı seyler yapsalar bazı ırklar hic oynanmaz

allah askına ne in raciallarının pve ne kadar etkisi var olunce hızlı gitmesi mi yoksa combattan cıkma mı combattan cıkınca buglanıyor bosslar naxda neresi güzel bana söylermisin ne lerin
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Sparkcaster said:
raciallar iyi bence, %5 spirit icin bile millet human rollarken daha farklı seyler yapsalar bazı ırklar hic oynanmaz

allah askına ne in raciallarının pve ne kadar etkisi var olunce hızlı gitmesi mi yoksa combattan cıkma mı combattan cıkınca buglanıyor bosslar naxda neresi güzel bana söylermisin ne lerin

Orc olsam süper olurdu hunter olarak mesela. Yada dwarf/dranei. Gayet etkisi var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Khriska said:
Abi benim anlamadığım düşen eşyaların hepsi aynı şekil aynı şekil aynı şekil isim değiştirip stat ekleyip koyuyolar gene iyice tadını kaçırdı blizz 1 hafta oldu ara verdim iyi ki ara vermişim diyom şu patchdeki saçmalıkları görünce.

orda bi yerde "most item designs are placeholders" die bi uyarı vardı bilmem size bişi ifade edio mu :D
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:
Yokmu deneyen su anda baska guıld burda... Tank ı ayakta tutamıyoruz ınanılmaz vuruyor.. kıte yapılmıyor 3 healler heallıyoruz debuff atıp yatırıyor ayakta tutamadık...

Tinu 25 man deniyoruz şu anda, tank plasma yediginde tutuluyor cdleriyle ama 2. bir tankın hemen tauntlaması lzm.

Edit: eksik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...