Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

canı sıkılanlara abandonware oyunlar

Zed

Öne çıkan mesajlar

mexinth street rod 2yi verdiğin linkten çektim ama 1869 diye bi gemicilik oyunu çıktı.ben bu oyunu sağlam bulamayacak mıyım ya...underdogstan çektiğimde de sağlam çıkmamıştı...[signature][hline]-Bak koçum...
-Buyur abi?
-Eskiden buralar dutluktu.Buralara kurt inerdi.
-Eee abi?Sonra noldu?
-Ne mi oldu?Dutlar gitti, kurtlar kaldı...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 12 Mayıs 2004 15:18 tarihinde demiş ki:
starcon u çalıştıramadım, bir de üstüne sen yenisi çıktı artık oyunun sonunu görebileceksiniz diyince çalıştırasım da kalmadı
çalıştırabilmiş olsam bile büyük ihtimalle bayacaktım

yahu.

bu ne pesin hukum.

yenisi cikti artik sonunu gorebileceksiniz dedigim sey, pc versiyonundaki esprili credits. cikan da 0.3 port versiyon.

cok buyuk hata yapiyorsun denemeden cizme. alti ustu 12 mb, ve beceremeyen olmadi. sorununun olursa icqdan ulas.

1 ay boyunca seni kitleyecek. garanti.[signature][hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

benim starcon hakkında bi sorunum var.

balonun teki geldi benim abandonware topiğimin içine starcon ile ilgili bildiği herşeyi kustu. oyunu hiç oynamadığım halde kabuslarıma giriyo. ne yapabilirim? :)[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Zed böyle durumlarda kendini abandonware e vermelisin, dertlerini sıkıntılarını unutman için seni meşgul tutar.
İşe şu aşağıdaki şahısa yardımcı olmakla başlayabilirsin:

said:
arcane, 12 Mayıs 2004 15:05 tarihinde demiş ki:
benim hala canım sıkılıyor,kesmedi bunlar.başka iyi vakit geçirmeyi sağlayan abandonware oyun var mı ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

abandonware, zamanında satılmış, para kazanılmış, ama artık haklarının sahibi olmadığı için, ya da satılmadığı için, ya da ücretsiz olması kimseye zarar vermeyeceği için ücretsiz dağıtılan oyunlara denir.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

dosbox önerenler var, hiç denemedim.

ben abandonloader kullanıyorum, çoğunu çalıştırıyo.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...