Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

canı sıkılanlara abandonware oyunlar

Zed

Öne çıkan mesajlar

çalişmazsa pataklama da başka bişii istemem dark :)
(hayir dosya 30 mb falan ... şimdi dark indirir , birde çalişmaz sa aman diyim ........)[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır[hline]editnotu abandon loader diye eski oyunlari çaliştirdiği idda edilen bir program buldum.. daha denemedim ama paylaşiyim dedim...

[Bu mesaj hired_gun tarafından 01 Temmuz 2002 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
little big adventure 2 var bende çok eğlenceli...
Zed seni ciddi ciddi allah gönderdi. demek insanlık ciddi ciddi bayram öncesi abandon oyun hasreti çekiyomuş bende tam monkeyisland1'i indirdim.....
Ya bir adventure vardı 7 8 sene önce oynamıştım adını hatırlamıyorum. aklımda kalan kısımları söyleyeyim. siz bir kaç arkadaş (komedi çizgi) evde otururken biri deneymi ne bişi yapıyodu külüstür arabaya binip o eve ilerliyodunuz arabada ilerlerken credits yazıyodu.... eve aynı anda 2 3 kişiyi kontrol ediyordunuz. Bu oyunu bilen warmı?
Artı Larry'lerden biri....[hline] Real isn't what you see
Real is what you feel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 04 Aralık 2002 16:45 tarihinde demiş ki:
little big adventure 2 var bende çok eğlenceli...
Zed seni ciddi ciddi allah gönderdi. demek insanlık ciddi ciddi bayram öncesi abandon oyun hasreti çekiyomuş bende tam monkeyisland1'i indirdim.....
Ya bir adventure vardı 7 8 sene önce oynamıştım adını hatırlamıyorum. aklımda kalan kısımları söyleyeyim. siz bir kaç arkadaş (komedi çizgi) evde otururken biri deneymi ne bişi yapıyodu külüstür arabaya binip o eve ilerliyodunuz arabada ilerlerken credits yazıyodu.... eve aynı anda 2 3 kişiyi kontrol ediyordunuz. Bu oyunu bilen warmı?
Artı Larry'lerden biri....[hline] Real isn't what you see
Real is what you feel

Day of the Tentacle olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ColdShadow, 26 Haziran 2002 04:19 tarihinde demiş ki:
Orada Bethesda nın Skynet adlı oyunu var. Onu da denemenizi öneririm. Ama xp de bazı sorunlar çıkartıyor.

beneath steel sky ı kesinlikle denemenizi öneririm cd rip kötü, benim arkadaşta cdsi vardı bozuk diye geri vermiştim ama değilmiş, oyun u çekince propertiesten exesine ayar yapmak lazım mış...

süper bir macera, siteme hala neden koymadım :) tembellik edip bilemem ama çizgiromanı bile vardı, hayaımda gördüğüm en eğlenceli senaryoya sahip
MI serileri ile beraber,
size eşlik eden ve yüksekten korkan bir robot mu desem :)
laser ışını ile pelte olan gardiyanı görünce, I'll never eat kebap again diyen karakterden mi bahsetsem
bilemem ki :)))

son olarak www.namernet.com adlı siteme tekrar el atacam abandonware için yardımcı olmak isteyen NMN Team e katılmak isteyen olursa sevinirim :)

[Bu mesaj mexinth tarafından 05 Aralık 2002 00:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gunn, 04 Aralık 2002 19:12 tarihinde demiş ki:

Day of the Tentacle olabilir mi?

Kardeşim taparım sana yaa. Helal! vallahi iki kaşının arasından öpüyorum çok sağol ya...
*sevinç gözyaşları akar*[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
-... . -. . .- - .... - .... . --. .-. --- ..- -. -..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
uplayasım geldi.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Princess Maker 2 yok demişsin zed sanırım
burda
olacaktır.

Capitalism'i 1997 senesinde tanıdım. O zamanlar settlers 2 ve pizza tycoon ile transport tycoon egemenliği vardı birden bunların arasında kendine yer bulmuştur.
Mantıklı bir oyun koyarım siteme bir ara onuda ...
Güzel oyunlar bunlar güzel....[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dark-dr, 30 Haziran 2002 20:56 tarihinde demiş ki:
yahu capitalism`i deli gibi oynardim eskiden, yok onun gibi bi oyun cidden. simdi bulamiyorum bir daha deliricem. capitalism veya capitalism plus`in calisan, onaylanmis download adresini verenin kulu kolesi olucam ya.

capitalism deyince aklıma hemen imperialism de geliyo, o da fena değildi, onu da baya bir oynamıştım zamanında, hatta cdsi bile duruyormuş hala :)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

x-com gibisi var mı ya .
biri bana adandonware oyunları acıklar mı bunları nasıl calıstırıcaz ?[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...