Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş başkanı kim olsun???

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

o da olabilir ayrı bir gorus pascalınki de aldıkmı içkilerimizi de denize bakarak yudumlarız OOOOh bogaz manzarılı keyif yaparız mac da ayagımızın altında daa ne olsun...[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..

blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

nevzat demir aday olsaydı oyum onaydı ama şimdi yıldırırım demirören ve fikret orman arasında kararsızım yıldırım demirören daha ağır basıyor bana ama bakıcaz.beşiktaş için hayırlısı kimse o başkan olsun...bide başkan adayı olmak için kaç yıllık üye olmak lazım ben 2001 de oldum kaç senem var ya daha başkanlık için sabırsızlanıyorum...[signature][hline]In Flames We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 07 Mayıs 2004 13:54 tarihinde demiş ki:
Evet zaten ben pek istemiyorum eski açığın yükseltilmesini ağaçların kesilmesini istiyorum hatta rahat rahat boğazı görelim

Dünyanın hangi stadında var böyle manzara?
Hangisi görüyor 2 kıtanın birleşme noktasını?
:=)
abi sen maçı mı izliyorsun manzarayı mı? stadın öyle manzarası olsa nolurrr olmasa nolur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blind, 07 Mayıs 2004 14:29 tarihinde demiş ki:
bide başkan adayı olmak için kaç yıllık üye olmak lazım ben 2001 de oldum kaç senem var ya daha başkanlık için sabırsızlanıyorum...

yanlıs bilmiorsam 10 senelik uye olman lazım...[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..

blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blind, 07 Mayıs 2004 14:29 tarihinde demiş ki:
nevzat demir aday olsaydı oyum onaydı ama şimdi yıldırırım demirören ve fikret orman arasında kararsızım yıldırım demirören daha ağır basıyor bana ama bakıcaz.beşiktaş için hayırlısı kimse o başkan olsun...bide başkan adayı olmak için kaç yıllık üye olmak lazım ben 2001 de oldum kaç senem var ya daha başkanlık için sabırsızlanıyorum...

12 sene zarfı içersinde en az 2 kez aktif yöneticilik yapman gerekiyor.
Seneye Kongre üyesi oluyorum
12-15 sene sonra Beşiktaş Başkanıyım... :=)[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

abi geyiği bırakıp ciddi tartışsak şu konuyu :)

fikret orman beklediğim gibi mevcut yönetimin öne sürdüğü komedi stad projesini uygulamayacağını söyledi. stadı yıkıp yeni stad yapacakmış. zaten seneye clde de yokuz. kapalıyı eski haline getirsinler diğer tribünleri yıksınlar uefa maçlarına yeter o :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 08 Mayıs 2004 13:06 tarihinde demiş ki:
abi geyiği bırakıp ciddi tartışsak şu konuyu :)

stadı yıkıp yeni stad yapacakmış.

Bu doğru mu??Allahım güzel bi stadımız olsun başka bişey istemiyecem ya valla diyorum ya.Düşünsenize tribünler sahaya yakın böle ingiltere gibi ulen o günleri görebilecekmiyiz acaba haa söyleyin bana???[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Başkan olsaydınız işe nereden başlardınız?
İcraatın fazla olmasından yanayım. Altyapı, her yıl bir iki oyuncu üste vermeli. Beşiktaş Üniversitesi kurulmalı, ciddi eğitim kurumları hayata geçirilmeli. İnönü de kesinlikle orta vadede yapılmalı.

Görevdeyken bu projeler konusunda çalışmadınız mı?
Bir şeyler yaptım, ama orada kaldı. Benim düşüncem, yıkılıp baştan yapılması. 35 bin kişilik kompakt bir stat olmalı. Düşün; ‘zemini aşağı indirip, kapasiteyi artıracağız’ diyorlar. Peki, buralara nereden girilip çıkılacak. İnsanlar hangi salonda oturacak, hangi tuvalete gidecek? Alt tribünlerin üst kısmı, kapalı, alta yapılacak ilave açıkta kalacak. Böyle komedi olur mu!

röportajın tamamı
Sosyal ağlarda paylaş

Fikret Orman olacak gibi ama Demirören olmalı bence yaa çok zengin adam Demirören!!! Transferde üstümüze çıkamazlar ben size diyim Demirören gelirse...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

İhsan kalkavan kafayı yiyip antropoza girmeseydi
gelip başkan olsaydı
o stad bir sene içersinde biterdi boğaza ada bile yapardı :)

Orman olucak.Ama demirören in 25milyon$ sözü çok fazla oy toplamış ve 4bin kişiye af çıkartmış 4bin kişi oy kullanıcak bunların %90 nıda demirörene gidicek tabi...

Beşiktaş için hayırlısı ne ise o olsun
ben birleşme isterdim açıkcası[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

fikret orman'ın sitesinde http://www.fikretorman.com/ bir stad resmi var
aha bu

herhalde rastgele bir stad resmi koyacak hali yok. eğer projesi buysa harika gözüküyor tahmini 35-40bin filandır bu stad gayet güzel olur.

yönetim modellerini açmak gerekirse bence 2 adaydan(diğerlerinin seçilebileceğini düşünmüyorum)

fikret orman: serdar bilgili yönetimine çok benzeyecek ama başkan olarak kesinlikle daha iyi olacak eksiği ise hüsnü güreli gibi bir adamın olmaması olacak. stadyum projesi en büyük artısı

yıldırım demirören: aziz yıldırım modeli. deli gibi para akıtacak takıma. stadyum hakkında bir fikrim yok ama kapalının tamamen geri verileceği kesin taraftarla barışık bir yönetim olacak

valla kim gelirse gelsin üzülmem gerçekten 2si de iyi benim gönlüm fikret ormandan yana ama

Sosyal ağlarda paylaş

Oha fijuvvvv fijuvvvv bu stad manyakmış yaa...Zaten adamın başkan olmasıyla beraber stad projesine başlaması bekleniyomuş.Şöyle bi stadımız olsa işallah kısa vadede olacak yaaa... ya fena oldum bak şimdi heyecanlandım yaa :tebrikz:[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Fikret Orman o stadı

denizemi kurucakmış???[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

İnönünün kapasitesinin az olması kapladığı alanında az olmasını göstermez ki aksine inönünün kapladığı alan bana göre büyük bir alan ve bu resimdeki stad oraya sığıp üstüne üstlük artan alan bile olabilir...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...