Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş başkanı kim olsun???

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Bilgiliden boşalan koltuğa kim gelsin?

En güçlü adaylar Zafer Yıldırım Yıldırım Demirören Kıvanç Oktay ve Nevzat Demir.

ama Nevzat Demir aday olmak istemiyormuş.
Hasan Arat tekrar girebilirmiş.
Erol Kaynar ve Turgay Cineroğlu süpriz isim.

Ben Yıldırım Demirören Kıvanç Oktay ve Nevzat Demir in birleşip girmesini istiyorum.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

adayım fikret orman. ama yıldırım demirörenle birleşmesini isterim. beşiktaşa baştan savma değil adam gibi stad istiyorum. bunu da yapabileceğine inandığım en büyük aday fikret orman ki kendisi de şimdiki yönetimin projesini hatalı ve komik bulmuştu(bizim kafadan yani :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 03 Mayıs 2004 23:42 tarihinde demiş ki:
hayir abi blackchaos olcakti baskan. yoksa toramiydi... paticikten olsun kim olursa olsun.

:P

abi daha 15 sene var
15 sene sonra ahanda görüceksiniz Beşiktaş başkanı olucam
Nah yazdım buraya!
Şike şaibe teşvik her türlü pisliği yapıcam.
Üst üste 5 sene şampiyon olucaz
Şampiyonlar Ligini üst üste 4 kez alcaz
Dünyanın en zengin klubu yapıcam
Stadı 90k kişi yapıcam!
Tesisler 5km kare alanda olucak!

Oylarınızı bekliyorum!!!
seneye kongre üyesi olucam zaten altyapıyı hazırlayım paramıda kazanıyım geçicem koltuğa.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

İşte Beşiktaş Başkan Adayları

-Nevzat Demir : Bilgiliye karşı 1 kere seçim kaybetti.Tesislerin ardındaki isim 30 milyon$ bütçeyi cebinden koyuyor yönetime.Ani çıkışları ve bazı kongre üyeleriyle ters düşmesi seçimini zora sokuyor.

-Fikret Orman: En güçlü aday sevilen bir isim.Babası eski başkanlardan Abdulakadir Orman.Babasının klupte çok sevilen biri olması ona oy kazandırıyor.Tesislerin arkasındaki ikinci isim.

-Yıldırım Demirören: Fatih Terim in boğazını sıkması ayhanı tokatlaması yüzünden Bilgili özürdilemek zorunda kaldı.Güçlü bir isimdi ama bu olaylar işini zora soktu.

-Affan Keçeci: Eski emniyet müdür sevilen bir isim süpriz olarak girdi.

-Erol Kaynar: 2 sene yöneticilik yaptı şimdi başkanlığa aday.

Adayım Fikret Orman yada Demirören.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

heuheuh fatih terimin boğazını sıkıp ayhanımı tokatladı ne zaman yahu

bencede sağlam bi ittifak yapsınlar öyle girsinler,

büyük stad,büyük oyuncu istiyorum
sadece bonservisi elinde futbolcular alıcak yönetim gelmesin

bide hüsnü güreli yönetimde olsa iyi olur,mali yönden çok iyi yönetiyo klübü
Sosyal ağlarda paylaş

ben nevzat demir istiyom adam hem paralı hemde cok beyfendi bir adam... Besiktas için en hayırlısı hangisiyse o olur inşallah...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu takıma ben lazımım. Zaten kongrede hüsnü güreli de demişti ne zaman girersin yönetime die. Gerçi şaka vari demişti ama içten içten istiyodu. Ben adamın gözünden anlarım[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

Nevzat Demirden sonra Mehmet Kazancı da cekildi...[signature][hline]Beşiktaş diyerek sana yüz vurduk siyahın yanına beyazı koyduk yıllardan beridir hep seninle olduk Beşiktaş sen bizim herşeyimizsin!!!

blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Efenim şöyle 8 sene sonra başkanlığa adayım ( 2012 oluyor fenerlilerin matematiği zayıftır die söliyim dedim ) Yönetimi yazıyım:

Tora, Abso, Nukem, Hill, Sithanas, Arcane, Raid3r, Blaq, Llama, Mandrake.

Görev dağılımı seçimden sonra yapılacak listeye giremeyip gönüllü olan arkadaşlar buradan isteklerini belirtsin ben şimdi kredi çalışmaları için isviçreye uçuyorum oradan topçu izlemeye önce italya, İngiltere sonra brezilya'ya gideceğim. Tora Hollanda, fransa ispanya'ya git 16 yaş altı takımlardan yıldız topçu beğen. Hilll sen Almanya avusturya ve polonyaya git baba aynı şekilde 16 yaş altı takımdan oyuncu bakacaksın en sonunda buluşup Romanya, Macaristan, Çek cumhuriyeti, Hırvatistan'a gidecez bölgenin kızları süper oluyor ama kızlara fazla takılmadan 16 yaş altı oyuncuları izleyecez. Biliyosunuz AB'ye girince veya müzakerelere başladığında AB vatandaşlarını yabancı statüsünde oynatamıyorsunuz.Ab vatandaşlarını 2012'de türk gibi oynatabiliriz.

Nukemcim sende Stad projesinden sorumlusun anam adam akıllı bişi olsun kızmıyım. Geri kalan arkadaşlarda Afrika ülkelerini paylaşsınlar oradan topçu beğenecekler.

Hadi arkadaşlar vakit çalışma vakti görüyüm sizi. ...[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda resmi anlaşmaya vardığım futbolcu yok ama görüşmeler devam ediyor. Dünyaca tanınmı 5 genç yıldız prensipte evet dedi ama " Sen gelmeden gelmeyiz" diyorlar. Ne dediysem kar etmedi. Yakında basketbol ve hentbol şubeleriyle ilgili projelerimi de açıklayacam. Beşiktaşlıların içi rahat olsun arzulanan Beşiktaş geliyor.[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..