Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

war mı aoc mu?

sandino

Öne çıkan mesajlar

bende rank 5 e kadar kastım warhammerde. oyuna girdim 30 dakika sonra çıktım ve bu oyun oynanmaz dedim :P (40 bile olmamış adamlar, oyuna kötü demesin mümkünse)
Ha, end game için kale savaşlarından, başka birşey yok dersenizde anlarım. Bende bu düşüncedeyim, ama yinede karakterimi tamamlamaya çalışıyorum. ARENA sistemi eklenir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Mighty_THoR said:
aslında ben wow dan bekliyordum olmadı bunlardan biri akıl etse enfo's team survival gibi bişey koysa çok eğlenceli olurdu

Çok hoş bi harita aslında.Yapacak bir iş bulamayınca açıp onu oynuyodum tek başıma :P Gerçi bi yerden sonra dayanılmıyor ama olsun eğlenceli oluyodu
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
eregorn2 said:
war dan sonra wow aşkın depreşebilir ve tekrar wow oynayabilirsin ama o zamanda attan inip eşşee binmiş hissi alırsın...

bence kesinlikle tam zıttı oluyor :)

açıkcası mmo'ya wow ile başladıysan ve yeni bir mmo'ya başlarken wow'dan aldığın heycanı alırım diyorsan yanılırsın. Ne yazık ki bi gerçek ki yenilik açısından şu anki popüler mmo'lar wow'u geçemiyor, hatta yeni mmo'lar wowu geçemediği gibi yenilik konusunda wow hiç de geride değil. Bir kere hala wow'a özgü kombo tarzında kullanılan skiller veya class kombinasyoınları yok. Grafik olarak da aoc'tan kötü diyebiliriz ama halen özgün grafiklerinin tadı ayrı :)

beklentilerine göre, eğer wow'daki gibi hardcore'un dibine vurcak bi oyun arıyosan bence piyasada öyle bi oyun yok. Casual takılcaksan da arkadaş çevren ne oynuyorsa onu oyna ya da açtır bi trial dene bak :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...