Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

war mı aoc mu?

sandino

Öne çıkan mesajlar

odiflame said:
aoc nin pvpsine örnek vereyim.mitra idim mob kesiyorum en uzak hasarı verebileceğim büyü mesafem 70 feet civarı idi.ranger 120 feetten önce root attı sonra 2 ok ile beni gangledi.neyse sonra başka bir yere gittim aynı ranger.kendisi ozamanlar lvl 80 idi ben lvl 65.çok eğlenceli bir pvp yaşadım.ki bu keshettada değildi.keshettada bütün lvl 80ler orada ganglik yapiyorlar çok eğlenceli evet.warhammerı alalım gerisine gerek yok.pve yapıp lvlimi maksimum yapabileyim sonra pvp yaparım.benim anlayığım bu.lvl 80 olup lvl 65 ganglayacak ortamı oyunun başında yaratırsan sonradan gelecek murder point sistemi pek fayda etmez ne yazık ki.

ağlayacaksan pvp serverında işin ne bak open pvp sana göre değilmiş bu ne o ranger'ın ne oyunun suçu
Sosyal ağlarda paylaş

maytitor ağlayan felan yok eleştirimi getiriyorum.eleştirlerden sonra murder pointi getirdiler ki bu benim hakı olduğumu gösteriyor.ayrıca pvpyi çok severim Guild Wars ve Warhammer oyuncusuyum.pve serverlarda first boss killerle tatmin olmuyorum.insan zekası ai den üstün olmasından sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Thor'a katılıyorum.
Murderer getirdiler de ne oldu ? Birde Pvp level sistemi geldi level'ı kendine yakın olan her kestiğin kişiden exp alıyorsun. Eskisinden daha beter oldu.

Mesela az önce lvl 79 karakterimle maden cıkarıyordum bi demologist geldi lvl 80 . kesti yine gittim maden cıkarmaya yine denk geldi yine kesti. Yapıcak birşey yok. O yüzden aglıyacaklara göre değil. Birde artık ranger daha güçlendi pvm yaparken dalıyorsa bırakıyorum kessin boğuşmaya bile degmez %100 yatiyosun :) .

Conqueror oldugum güne lanet olsun :) . Millet bok varmış gibi hala deli gibi conq. acıyor birde. Demologist,necro,hox,bear shaman hepsi cok daha rahat mob kesiyor benden.

Hem kasması zor hem end game de güçlü değil. Ne pvp de üstün ne pvm'de öyle orta karar bi karakter. Pvp'de kaçan kimseyi yakalayamıyorsun aynı guardian gibi ve kimseden kaçamıyorsun o sorun oluyor. Ama guardian hem pvp hem pvm'de aranan bir class . Conq gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben oynamıyorum su an aoc, cıktıktan bir sure sonra bıraktım, yalnız odiflame'in dedigine gore konusuyorum ki adam senin range'ine girmeden sana root atıp kesebiliyorsa bunu nasıl bi mantıga baglıyorsunuz anlamadım cidden... geri kalan yuksek level'ın dusuk level'ı gank'lemesi olayı her oyunda var ne yazık ki, pvp server'da beklemeniz gereken bir sey, ama bu range sacmalıgını da open pvp'ye baglamayın...
Sosyal ağlarda paylaş

rangerda herşeyden önce root yok :) trap var adı üstünde tuzak olduğu için o atmıyor sen düşüyorsun ve tabi odi es kaza büyü atacak range e girerse ranger o şu bu farketmiyeceğini mitranın alayını araya katıp aoe alabileceğinden bahsetmiyor :D

kısaca adam ranger adam range adam longbow kullanıyor tabiki uzaktan atıcak etraftaki mekanları kullanıp saklanacak sen nerede bu diyene kadar öleceksin vs vs vs oyunun dengesi için bence gerekli
Sosyal ağlarda paylaş

ya konu o değil bide . Kim olursa olsun mob keserken biri dalınca anlamiyorsun. Özellikle range class'larda bi bakmıssın ki biri vuruyo mob fln saniyosun bildiğin ok sonuçta..

Birde trap'i dışında yeni büyü eklendi ranger'a fear gibi birşey adını bilmiyorum. Dibine girdinmi , seni yakıyo yanma efektiyle etrafta 5-6 saniye salak salak geziniyosun o arada ok yemeye devam... Kendi class'ım için konuşayım Garanti geberiyorum. Benim build'de pvm hiçte pvp'ye çevirmedim lvl 80 olmadığım için o yüzden pek bilemiyorum lvl 80'de conq ezermi ezilirmi...

Ama benim yerimde mob kesen ranger olsa bi barbarian , assasion ,necro dalsa benim durumuma duşeceğinden eminim. Bende barbarian'ı eziyorum mesela. Çivi çiviyi söker...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...