Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Finders Keepers / Random

Mokoto

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,
Bir sorunla karşı karşıyayım. Menüden random'u seçmeme rağmen partiye girdiğim zaman Finders Keepers olarak değişmekte. Aynı şekilde karşıdaki bana Random yollasa bile gene finders keepers aktif oluyor. Sizde bu konuda sorun yaşıyormusunuz acaba?
Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl random olan bu galiba lol, bende bi çalışıp bi çalışmıyor çünkü o seçenek. Birde her grup disband edildikten sonra yenisini kurmadan tekrar random a ayarlamak gerekiyor bende kendisi default olarak finder keeps e atıyor sizdede böylemi?[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

bende random olmaisna ragmen calismiyor ayni sorundan bir cok insan muzdarip hatta bazen sirf bu salakca olay yuzunden kac defa regroup oldugumuzu hatirlarim..
crumada olunca kotu olyo baya :)[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

random ayarladiktan sonra aply deyip pencereyi ok ile kapattiginizda sorun olmuyor.random ayarlayip aply deyip pencereyi x ile kapattiginiz zaman direk yada random ayarlayip aply demeden ok deyip kapattiginiz zaman random gibi gozukuyor ama party kurulunca finders keepers kuruluyor.cok karisik anlattim ama kusura bakmayin dun gece lineage basinda uyumayinca bole oldu:P
Sosyal ağlarda paylaş

Ağa biz öyle yapmamıza rağmen sonuç alamıyoruk malesef.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar neden embesilmişim muamelesi yapıyosunuz ben bilmiyomuyum party yi kuranın yapması gerektiğini. "Ben kurmaya çalışırken oluyor bunlar" diye belirtmedim diye...

Alınıyom vallahi.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Dariel:
o bir bug. neden ve nasıl oluyor bilmiyorum ama oyunda öyle birşey var.

mesela bizim guild huntlarda eger grubu ben veya guild lideri kurarsa sitsen random olmuyor loot. ayarlıyoruz grubu dagıtıp yeniden kuruyoruz ama olmuyor.

bunu report ettik zaten gmlere kaç defa. adamalrda işin içinden çıkamadılar.

zaman içerisinde düzelir diye umuyoruz, düzelmesede çokda büyük bişi degi aslında başkasına kurduruon grubu oluyor :P yinede bu tür saçma bir bug olması can sıkıcı sonuçta.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 30 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
Sosyal ağlarda paylaş

random mandom bosh ish yaa 6 gundur crumadaim cikmiorum resmen ama adam gibi bir kez loot gelmedi 5 saatte 2 max 3 item onlarda silver nuget cildiricam bu gidisle
ayni adama arka arkaya 3 kez item gidiyor nassil bir randomdur bu daha mantigi kavrayabilmish deilim yani..
random sux adam gibi calismadigi surece
ML rulez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...