Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

81. Oscar Ödül Töreni @ Ntv-Cnbce

Buyse

Öne çıkan mesajlar

supporting actress: penelope cruz
sreenplay: MILK
adapted screenplay: slumdog millionaire
animated motion film: WALL-E
kisa animasyon: le maison en petit cubes (gibi biseydi)
art direction: benjamin button
costume design: the duchess
make up: benjamin button
cinematography: slumdog millionaire
short film: spielzeugland (toyland)
supporting actor: heath ledger RIP
documentary: man on wire
documentary short subject (bu ne lan, gotunuzden kategori uydurmayin): smile pinki
visual effects: benjamin button
sound editing: dark knight
sound mixing: slumdog millionaire
film editing: slumdog millionaire
best original score: slumdog millionaire
best original song: slumdog millioanire
foreign language: departures(japan)
director: danny boyle-slumdog millionaire
actress: kate winslet
actor: sean penn
BEST MOTION PICTURE: SLUMDOG MILLIONAIRE

slumdog 8 oscarla sampiyon oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

slumdog aday olduğu 1 dal dışında sildi süpürdü. hayırlı olsun. biraz abartmışlar ama. yani en iyi müzik kısmı mesela abartı olmuş. ost süperde müzik de daha iyileri vardı sanki.

ayrıca ntv yorumcularının bu slumdog'a olan karşıtlığını anlamadım. yani "evet film çok güzel çok çok güzem ama benjamin button almalı" neden peki? kısmı yok. garip.

rating düşüklüğünden hızlı ilerledi tören, bide cannes havası mı vermeye çalışmışlar biraz anlamadım. seyirciler sahnenin dibinde. sahne biraz ufak filan.

penelope de ödülü almış. hakediodu ama.
neyse mutlu bi sabah oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

yayını bozacak o zamanı mı buldular, lanet olsun. heath ledger'ı bile göremedik in memoriam'da. hintl furyasında kesselerdi ya, bollywood ödül töreni izlemek istesem sabahın körüne kadar oturmam.

gördüğüm en zayıf oscar töreniydi herhalde, doğru düzgün feature bile yoktu ki sırf onlar yüzünden izlerim. jerry lewis'e özel ödül verilmesi ve heath ledger'a verilen ödül kısmı hariç gayet bleh idi. yalnız hugh jackman göründüğünden çok daha yetenekliymiş cidden. eski kazananların oyuncu adaylarını sunması iyiydi bir tek feature namına, başka da bir halt yoktu. 3,5 saatime acıdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
yayını bozacak o zamanı mı buldular, lanet olsun. heath ledger'ı bile göremedik in memoriam'da. hintl furyasında kesselerdi ya, bollywood ödül töreni izlemek istesem sabahın körüne kadar oturmam.

heath ladger geçen sene gösterildi. hatta en son onu gösterip onla bitirmişlerdi o anı. herkes ayakta alkışlıyordu filan.

bu arada bernie mac ölmüş bilmiodm :(
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
ya sean penn de süpriz değildi de ben hintlilerden dolayı nefret ettim törenden resmen. ya tamam gelsinler bişey demiyorum da sincalılar gibi toplamış gelmişler çoluk çocuk

ntv de dediler ya. onlar için zaten buraya gelmek peri masalı diye. filmdekinden çok farklı yaşamları yokmuş. 100 dolara filan çalışmışlar dedi vs
Sosyal ağlarda paylaş

yok valla böyle yapacaklarsa ben bundan sonra izlemem. cidden sıkıldım ilk defa. ödül alanlar da ezgantrik işler yapmadı zaten. sılamdok milyoneri de görmeden soğudum. bu yılın şekspir in lav sendromu anlaşılan o ki.

dur hatta şöyle yazayım:

oscar benim için bitmiştir! bir daha da izlemem! hintliye 25dk veriyorsunuz, amerikalıya 12dk!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...