Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rapidshare şişti

moriQ

Öne çıkan mesajlar

We regret that currently we have no available slots for free users. Unfortunately you will have to wait 2 minutes, this will allow us to continue to provide our service to our Premium users. Afterwards it will be checked again if you can access the file. If you do not want to wait that long, become Premium member

Please note, the server is not going to check again within the next 2 minutes if downloading is possible again. To provide a fair platform, all user get the same options.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:
Greeny said:
günlük 10gb ye tekrardan çıkarsalar 0,3 saniyede geri dönerim ya of torrent belasıyla uğraşmam en azından

torrent gayet iyidir...
kullanamayıpta laf atmayalım :p

zor geliyor abi bana torrent. warez-bb ye giriyordum, search kısmına istediğim şeyi yazıyordum bulamama şansım da yoktu çok güzel günlerdi. ay seed var mı ay torrent clientım banlandı mı ay ratiom nolcak derdi yok. thanks bile yazmıodum yani fasda
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
günlük 10gb ye tekrardan çıkarsalar 0,3 saniyede geri dönerim ya of torrent belasıyla uğraşmam en azından

sende şöyle yap o zaman
bigün hiçbişi indirme gece 1 de o 6 gb civarları olucak o zaman yüklen ve bir günde 6 gb bitirecek bi baglantı olmadıgı için sıkıntı cekmezsin.
ben öyle yapıyorum.
birike birike 9 gb oldu ve hergünde yükleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük 10gb iken insan ne indireceğini ney izleyeceğini ney oynayacağını bide bunları düzgün organize şekilde nası dvdye yazıp yetiştireğini bide ertesi güne ne indirmesi gerektiğini şaşırıyodu valla.

şimdi baya bi düzene girdi benim, en azından indirdiğim şeyleri abi sora bakarız ohoo diyip dvdye atıp unutmuyorum artık :p

netlimiter gibin bi programla sabit bir hızda ayarlayıp günlük dl olayını (32kb = 24 saatte 2.8gb ortalama, yada 64kb eğer birikmiş kota varsa biraz) aynı anda başka bişiye lazım olunca internet, mesela dl falan kısmadan wowda oynuyorum netten tv de izliyorum youtube da izliyorum :) 24 saat dl ediyor zaten sabit şekilde benim.

arada 3-5 şeyi torrentle indiriyorum gece koyup sabaha alıyorum felan, yeni dizi vb bölümü çıkınca 235262 kişi seed ediyor zaten yeni şeyleri.

ama mesela 3 ayda 1 extra 100gb kota alınıp bi boost yapılabilir aylık 80gb üstüne. gayet yeterli bence şu an. sınırlı kota olunca insan HERŞEYİ indirmio biraz daha özenle seçiyor kendimden biliyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...