Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

shadow borker simdi bitti, liara ile bitirdigim icin gayette epic bitti, ilk defa bioware in cikardigi bi DLC tatmin etti yani, cidden baya dolu olmus

ki finishde acilan profillerde legion hakkinda raporu okurken altima ediyordum, legion in oynadigi oyunlarin profilini cikarmislar

said:
Gamer profile for Infiltrait0rN7

Galaxy of Fantasy:

Most Used Character: John Smith, Level 612 Ardat-Yakshi Necromancer
Group Affiliation: N/A
Most Recent Boss Defeated: K'l'rh, Rachni Blood Wizard
Awards:
- Best Supporter/Healer (Event: Scourge of the Thresher Dragon)
- Best Unit Efficiency (Event: Return of the Cyber-Protheans)
- Winner (Event: Crystal Genophage Elimination Platinum)

Infractions:
- Suspected use of VI play assistance (direct control of twenty-seven pets without use of behavior macros); challenged and overturned
- Suspected use of VI play assistance (reaction time better than possible for organics); challenged and overturned
- Suspected use of hacking for direct server access (tactics better than possible without knowledge of underlying code behavior); challenged and overturned
- Unsportsmanlike behavior (taunting during Crystal Genophage Elimination Platinum); accepted 3-day account suspension

N7 Code of Honor: Medal of Duty:

Player Score: 15,999,999,999 (max)
Most Preferred Class: Sniper
Least Preferred Class: Melee
Sniper Rifle Kills: 200,917 since last server reset
Shotgun Kills: 3

Grim Terminus Alliance:

Award: Abolitionist (Complete full playthrough without any slave kills, free all slaves encountered)
Award: Cure for What Ails You (Kill 100+ quarians)

Geth Attack: Eden Prime Fundraising Edition:

Donation Level: Ultra Platinum
Player Score: 0 (Purchased but not played)

Fleet and Flotilla: Interactive Cross-Species Relationship Simulator:

"Based on the Bestselling Vid!"

Playtime: 75 hours, 6 minutes
Player Score: 15 (Hopeless)

cok iyi ya ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

zar zor bekliyorum ya, biran once ciksada galaksinin ve insanligin gelecegini charlie sheen in babasina emanet eden samle dalga gecsek sole doya doya

http://1.bp.blogspot.com/_B5o5WbUdU-Q/TLa2IsjKhLI/AAAAAAAAACE/VENgwOXc5fY/s1600/apocalypse-now_1589411c.jpg
martin bu işi halledebilecek kadar hardcore, sizin galaksileriniz patlarken bir puro yakarım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

bende reaper yapıcı makineyi vermiştim ona ya mantıklı gelmişti banada

okadar para yatırmış yeni frigate,hatta adamı yeniden canlandırma,bide demesinmi kocaman tentalus drive şeysi koduk gemiye(neden bunun muhabbetini yaparlar hayla anlamış değilim) borcumuzu ödemiş olduk illusive man e bölece

aklı varsa torpilli ırk asarilerden reaper yapar artık
Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim simdi arrivali, 2 saatlik filan bi content var

solo oyniyoruz tamamen yanimizda kimse yok, bioware bunu diger dlc lerde konusmayan squad memberlar tuhaf durdugu icinmi yapti yoksa direk solo fps-action oyununa filan dondurucek oyunu, bizi onami hazirliyor emin olamadim adsfasfd

solo oldugumuz icin baya baya zor, zaman limiti var zaten

oynamaya niyeti olmayanlar icin olayida yaziyim, ole cok spoiler yok zaten daha ilk dakikadan ME3 de karsilasicaz burda olup bitenle

galaksinin bole uzak kosesinde batarian sistemi var, alemin en delikanli amirali hackett bizi bizzat arayip rica ediyor reaperlari arastiran bir bilimadamimiz batarianlar tarafindan ttuklandi diye

hatunu bulup hapisten kaciriyoruz, reaperlara ait bi artifact buldugundu, vision gordugunu soyliyor, reaperlar bu sisteme alpha-relay yapmis bu relayi kullanarak citadele giris yapicaklarmis, bunu patlatirsak reaperlarin diger relaye ulasabilmeleri icin aylar harcamalari gerektiginden COLONY DROP ile relayi patlatmayi planlamislar cunki relaylere baske bisi hasar vermiyor

ha bide bi relay patlayinca karadelik acilma ihtimali asiri yuksek oldugundan hain batarianlar hatunu yakalamis iste

SS or i didnt happen dedigimizde bizi reaper artifactine goturuyor, artifact pulse a gore timer yapmislar 3 gune geliyor reaperlar, ama bak sen su ise tam bize gosterirken pulselayinca I AM THE HARBRINGER OF YOUR DOOM diye yiyor indoctrination i, butun base ustumuze daliyor, baya hardcore burasi, survival mode direk, wave ustune wave geliyor ama eninde sonunda iniyoruz asaga, shepardi 2 gun uyutuyorlar tam reaperlarin gelmesine saatler kala shepard uyaniyor

hucreden kaciyoruz, COLONY DROP icin dugemeye basiyoruz, astreodimiz tam gaz mass relay e dogru axis edasi ile ucuyor

hatun projeyi yapmiyalim diye reaktoru overload etmeye kasiyor, cooling roadlari sokup stabilzie ediyoruz, hatun ustuen bagaldigi bombalari patlatiyor ve 1-2 saatte burda kaybediyoruz bayilip

son asamada tam gaz mass relaye giden astreodden kacmaya calisiyoruz, gok yuzundede mass relay giderek yaklasiyor bize, gene bole bauk bi wave i atlatip comm tower a gidip normandyi cagiriyoruz, comm tower joker RP si yapiyor bize cunki bi dlc icin bioware jokere para vermez tabiki

joker kurtariyor bizi ve patlamadan once amss relay e girip kaciyoruz, ha bide ahrbringer gelip 2-3 karizma laf atiyor firtinaya karsi direnen bir kum tanesisin shepard diye

sonuc olarak shepard reaperlarin girisini geciktirmek icin bi mass relay patlatarak bi sistemi ve icindeki 300k batariani olduruyor, hackett geliyor bizden ne oldu ne bitti, seni hapisaneden doktoru kurtarmaya yolladim, mass relay patladi sistem galaksiden silindi diyor

raporu veriyoruz, bana kalsa sana madalya takarim ama batarianalr zaten bize savas acmak icin bahane ariyor, reaperlarda geliyor diyorsun bu gibi bi savas direk sonumuz olur, sendne iyide scapegoat olmaz alliance icin diyor

cagirildigin zaman uniformanla beraber dunyada bekliyorum, ITS COURT MARTIAL TIME diyip gidiyor

ME3 un baslangici belli oldu, gene suclu gene outcast olarak baslicaz, paragon isek direk mahkeme ile yuzlesicegimizi soyliyoruz zaten

sam gibi collector base i TIM e teslim edip cerberus icin calismak vardi, meh
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

bu daha iyiymiş ahahahah

Viktor said:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

bidaha sam beyi kararlarından dolayı kesinlikle yargılamıyacam. adam geliceği görüyor ahahahahahahahahahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

eheh yanniz o secenek Base'i Alliance'a ver/Cerberus'a ver/patlat olup Alliance'a verseydiniz Arrival Sam'i hakli cikarirdi, simdi hala hatali :P

oynamadim forumlarda hikayesini okuyup kufrettim de, su aklima takildi simdi

Viktor said:

paragon isek direk mahkeme ile yuzlesicegimizi soyliyoruz zaten

dialog secenegi mi bu, yoksa genel paragon/renegade meter nerdeyse ona gore otomatik cevap falan mi? Cunku yazilanlara gore, dialoglarin cogunlugunda inputu falan bile birakip iyice interaktif film moduna gecmisler Arrival'da...

her halikarda ME 3'de Shepard'i tekrar oldurup, 5k goldluk elmasla Raise Dead atamayacaklarindan, level-item-squad reset icin belirli bir zirva sallayacaklardi zaten. Ben bu kadar zorlayacaklarini dusunmuyordum, cunku ME 2 itibariyle Alliance acisindan bakarsan Shepard, her halikarda Cerberus adami dolayisiyla terorist statusunde zaten. Cerberus ilk oyunda Alliance amiralini oldurmus bir grup. Mac Walters gibi gece yataginda Illusive Man'i dusunup sivazlayan biri lead writer olmasaydi 2'de farkli olurdu durum tabii, simdi mecburen 3'e de Cerberus'u mantikli bir secim yapmaya calisacaklar anlasilan
Sosyal ağlarda paylaş

yok diyalog secenegi

paragon secenekte shepard iste "mahkeme cagirinca orda olup savunmami yapicam" diyor, hackett da "its nice to see that cerberus hasnt eroded your honor" diyor, diger seceneklere bakmadan "when Earth calls, be there, in full dress blues, ready to take the hit."

tebrik edip gidiyor sonra

ama soncu fix yani, her halikarda shepardi yaka paca getiricekler mahkemeye, yapabilicekleri en iyi reset yontemini buldular, arada paragon secenegini hice sayip bi loop yaparlar, normandy de gg olur, SR3 Normadyide artik shadow borker dan teslim aliriz (ki TIM in gunde kac sigara/viski icip kac kadinla beraber oldugunu bile dosyalamis borker, dostum martin sheen dedin charlie sheen cikti bu!)

liaranin shadow borker olmasi tesaduf degil, cerberusu 10 a katlicak para ve gucu var borkerin

http://th05.deviantart.net/fs71/PRE/f/2010/254/0/6/lair_of_the_shadow_broker_rage_by_harms1-d2yie26.jpg

http://media.steampowered.com/steamcommunity/public/images/avatars/0d/0dffe67aa07e479c325735043a7ee8f975660961_full.jpg
BORK!
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Viktor said:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

bidaha sam beyi kararlarından dolayı kesinlikle yargılamıyacam. adam geliceği görüyor ahahahahahahahahahahahahahaha

http://cdn3.knowyourmeme.com/i/000/107/692/original/Aww%20Yea%20Guy.gif

eve gidince yükleyeceğim şunu ilk fırsatta, yazarım benimki nasıl ama doggy'nin dediği gibi bana da kazık atacaklar muhtemelen. :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...