Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okul yıllığı..

Privhunter

Öne çıkan mesajlar

Yıllığımda benim için özel olan tek bir yazı var, o da en iyi arkadaşların bile bana yazarsan, sana yazarım dediği bir ortamda, bir kaç konsere beraber gitmek ve ufak tefek muhabbet etmek haricinde pek de samimi olmadığım bir arkadaşımın bana yazdığı, yapaylıktan uzak, gerçekten istediği için yazdığı yazısıdır. Okuldan sonra görüşmedik ama o adamın yeri ayrıdır o 4-5 satırla.

O yüzden yazmaya ya da yazıyı uzatmaya çalışmaya gerek yok bence. İçinizden ne geliyorsa yazın, gelmiyorsa yazmayın.

Bir de çok yakın bir arkadaşım 1 sayfa yıllık yazısı yazmıştı, dilbilgisi kurallarına da pek hakim değildi. Yazısını imla kurallarına uygun olarak derleyip öyle eklemiştim yıllığa, adamın tepkisi "oha lan bunu ben yazmadım" olmuştu asdasfs
Sosyal ağlarda paylaş

bi de yazılan kağıtları atmayın..

bi tomar yazı yazıldı, bendeniz -salakça işlerin kralını yapıyorum- ne olsa çıkacak lam yıllıkta diye bunları bi güzel attım. sayfaya sığmadığı için büyük bi kısmı çıkmayınca da ölü balık gibi bakındım yıllığa. hâlâ yıllığı açmak istemem bu salaklığım yüzünden.

hayatında bi defa yapılıyor lan bu işte.. ne diye çöpe atıyon?
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:
siz yaptınız mı bilmiyorumda bide okul gömleğine bişiler yazdırma huyu vardı. Kızlar ayy ben bunu hep kadar sakliyacam fln dediler.
1 ay sonra sasıdı o gömlekler, leş oldu, hepsi atıldı.

benim gömlekler duruyor

birine hatıra yazısı yazdırdım ötekinind e arkasına isim ve numaraları yazdım üstüne imza attırdım :)

duruyor ikisi de dolapda bazen açıp bakıyorum güzel oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...