Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pizza Hut Dipsos Pizza

Mortis

Öne çıkan mesajlar

sen kola fiyatından bahsedince bi anım geldi aklıma, yeri gelmişken paylaşayım:)-D
yıllar önce pizza hutta bu zıçana kadar ye olayına girmiş ve tıksırıp çatlayana kadar tepsi tepsi pizza yemiştik. gelgelelim içtiğimiz bardak bardak kolalarında bu menüye dahil olduğunu sanan bizler, yemek sonunda gelen hesapla ufak çaplı bi kalp krizi geçirmiştik...
ondan beri pizzadan haz etmem, çok yemektenmi yoksa o kolaya ödediğim mebladanmı bilmiyom:D
Sosyal ağlarda paylaş

dominos 30 dakikada getiricez diye acele filan etmiyor, bütün dominos sistemi 30 dakika üzerine kurulu. pizza tam 16 dakikada hazır oluyor, ekip çalışmasıyla. merak edenler gidip sitesinden hazırlanma modunu seyredebilir, yanlış hatırlamıyorsam vardı.
pizza hut pizzacı, dominos eve pizzacı, aradaki fark bu. bu kadar basit ama bi o kadar da derin.
(güzel konuştum bence)
Sosyal ağlarda paylaş

en son dominos'tan istediğimde pizza sosu içinde yüzüyodu çok kötüydü resmen salça yemiştim(yetiştircez diye elinin dengesini kaybetmiş anlamadım). O günden beri geçte getirse pizza hut benim için 1 nümerodur.

Dip sosluyuda denedim, soslar burger king hazır barbekü sosu ranch sosu aynısı resmen.. pek bi + göremedim. Pizza'sıda gayet yetti bana.
Sosyal ağlarda paylaş

en güzeli mahalle pizzacısı.. adm kapıyan gelir.. "selam naber?" dersin "iyilik işte sipariş yetiştiriyoruz" der muhabbet eersin..

o ki mahalle pizzacısıdır sana torpil geçer iki malzeme fazla koyar "sen yabancı değilsin" der

mahalle pizzacısına nazınız geçer "millet kampanya yapıyor sende araya bir küçük pizza at kamyon tekeri gibi pizza aldık o kadar" dersin "hay hay" der kamyon tekerinin yanına bir de küçük iliştirir

seviyoprum lan ben mahalle pizzacımı.. göztepede pizzaline soyakta filippis pizza

bu arada pizzadan laf açılmışlken yolunu eski foşaya düşerse liman içinde "milano" pizzacısı var adamdan karidesli pizza istdik herif malzemesi biraz bol olsun dedik pizayı tepeleme karidesle doldurmuş hemde yengenşiz keyfinden gözleri beni değil direk pizzayı görüyordu

seviyorum mahalle pizzacısını
Sosyal ağlarda paylaş

@BabacumMostors dominostur burgerdır fln onlardan da bol bol sipariş verince nazın onlarada geçiyor merak etme,büyüğün yanına küçük iliştirmiyorlar tabii.
bide masticore'nin dediği gibi etrafta keşke güzel alternatif pizzacılar olsa, balçova da belki 10tane pizzacı vardır ama bi pizza hut ile dominos belli standartların üstünde. (hele pizza pizza diye bişi var allahım yarappim, annemin pizza diye yaptığı şey daha güzel oluyor.)
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:
dominos 30 dakikada getiricez diye acele filan etmiyor, bütün dominos sistemi 30 dakika üzerine kurulu. pizza tam 16 dakikada hazır oluyor, ekip çalışmasıyla. merak edenler gidip sitesinden hazırlanma modunu seyredebilir, yanlış hatırlamıyorsam vardı.
pizza hut pizzacı, dominos eve pizzacı, aradaki fark bu. bu kadar basit ama bi o kadar da derin.
(güzel konuştum bence)

bu ekip çalışması olayı çok komik. ilk açıldığında gitmiştim şubeye, birbirlerine lakap takmışlar
MALZEME KALİTESİ İYİ
KENARLAR İYİ
MALZEME DAĞILIMI İYİ
BİLMEMNE İYİ
TEŞEKKÜRLER DOKTORİKS, TEŞEKKÜRLER DİCEYSEKS
diye bağırıyorlardı. gülsemmi utansammı karar veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

o "teşekkürler" diye bapırınbmak "anlaşıldı tamam" demenşin bişr değişiği işte hani söylenilen sipariş anlaşıldı mı gibi

ben de mc de çalılştım 1.5 sene orada da avrdı aynı geyik ehe

"taşşşşşakkürler ederim zeynep hanım"

AHAHAHA herifi vardiya müdürü tartaklamıştı sdonrasında güzel günlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:
Emaleth said:
(güzel konuştum bence)

bu ekip çalışması olayı çok komik. ilk açıldığında gitmiştim şubeye, birbirlerine lakap takmışlar
MALZEME KALİTESİ İYİ
KENARLAR İYİ
MALZEME DAĞILIMI İYİ
BİLMEMNE İYİ
TEŞEKKÜRLER DOKTORİKS, TEŞEKKÜRLER DİCEYSEKS
diye bağırıyorlardı. gülsemmi utansammı karar veremedim.

ehe aynen.
bi de bi motivasyon tekerlemesi gibi bişeyleri var hatta, arada bir de onu bağırıyorlar. bööle haka dansı gibi, aynı enerji inanmazsınız :P
Sosyal ağlarda paylaş

rakınkoktaki mcdomalds kadar yavşağı ben bir arada görmedim daha hayatımda. kaç sene oldu ne ortam ne konserler doğru dürüst aklımda fakat o yavşaklar aklımdan çıkmıyor.

rağhınkokya bura bizde eğlenelim mantığında idiler galiba
fakat olmamıştı. zaten bambi varken adam gibi iş yapamadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...