Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VIETCONG MANYAGI ARANIYOR

LuCk

Öne çıkan mesajlar

çok süper bir oyundu ama ben bir turda 64 vc öldürdüğümü hatırlıyorum ve oyun boyunca grbunuzdan kimseyi kaybetmiyorsunuz
biraz "rambo" olmuş ama oyun gerçekci
sadece vc ler etrafına fazla bakmıyor

ama oyun bir tek efsane ak-47 için bile oynanır
neden zamanında amerikalılar plastik colt ları atıp
ak-47 keri aldığını anladım
keza ben de atmıştım

oynamayan varsa oynasın derim
biraz zor ama çok zevkli :)

Ama bu charlie nin tünel sistemine girdiğiniz bi tur var ki ....[signature][hline]bilinçli toplumun
kurallara ihtiyacı olmayacağı gibi
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Golge-i_Khan, 13 Mayıs 2004 02:18 tarihinde demiş ki:
Ama bu charlie nin tünel sistemine girdiğiniz bi tur var ki ....

bir arkadaşım o tünelin olduğu bölümün yaklaşık 6 saatte bittiğini sallamıştı, inanmadım çünkü görmedim herif tırsıyodu açmaya hileyle geçmişti:)
vietcong iyi güsel oyun da venim sistemde aşırı yavaş çalışıyodu (p4 1.7 256 ddr ram, gf fx 5200) neden yavaştı anlamadım o yüzden oynayamadım malesef[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

YA SORMA O TUNELDE ADAM BIRDEN KARSINA CIKIO ADAMIN YUREGINE INDIRIR BU VCLER AMA SON BOLUME KADAR GELDIM HERHALDE SU TANKLI OLAN HIC BISEY ANLAMADIM BOLUMDEN BU ARADA BENIM FAVORI SILAHIM hanı su tek vurus varya pıyale manyak sılah ya[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

bıde o tunel bolumunde ısıgı yakmayı bılmıyodum ıster ınanın ıster ınanmayın oyuna kendımı oyle bı kaptırdım kı yesıl ısıklar bıtınce sılahın ısıyla kapagın oraya kadar geldım tabı hedef yuvarlak oluyo ama ne oldunu bılmıyon delı olucaktım L ye bı bastım her yer aydılık benımkıd4e mallık bıraz sılahın bı anlık ısıyla bala mala geldık boyle bı anımız var...[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

lol aynen ben de el feneri olduğunu bilmiyordum, aslında o turun saçmalığı seni aşağıya sağır olmayasın diye susturucu colt ile yolluyorlar ama yerden ak-47 alıp devam ediyorsun tura :). ama düzgün bi heikopterin makinalısını kullandığımız tur yoktu...bence vietnam demek helikopter demek.

tank bölümde bişi yoktu süürnüp bombayı altına yerleştiriyordun tankın, ondan bi önceki tur daha bi zorlayıcı idi. bi de m79... ben en çok bu silahı max payne de tutmuştum :) Bizim bir radya istayou olan tepeyi 3265376356 Vc ye karşı tuttuğumuz tur da manyaktı ehe :)[signature][hline]bilinçli toplumun
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 13 Mayıs 2004 14:50 tarihinde demiş ki:
said:
Golge-i_Khan, 13 Mayıs 2004 02:18 tarihinde demiş ki:
Ama bu charlie nin tünel sistemine girdiğiniz bi tur var ki ....

bir arkadaşım o tünelin olduğu bölümün yaklaşık 6 saatte bittiğini sallamıştı, inanmadım çünkü görmedim herif tırsıyodu açmaya hileyle geçmişti:)
vietcong iyi güsel oyun da venim sistemde aşırı yavaş çalışıyodu (p4 1.7 256 ddr ram, gf fx 5200) neden yavaştı anlamadım o yüzden oynayamadım malesef

bende p4 1.6 /398 ddr (ama 166 mhz tam ddr sayılmaz saırırm hatırlamıyorum tam olarak aslında) gf 128ddr MX ki bayağı rahat çalıştı bende.
driver indirseydin keşke bence ondandır[signature][hline]bilinçli toplumun
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

Matrix'i saymassam 5.1 ses sisteminde oynanabilecek en güzel oyun
bu arada sayesinde japoncamıdır çince midir bişiler kaptım :P
takaşiiii mladiji hayvaaa (vc'lerin sizi gördüğünce çığırmaları)
:D[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
EomerMcEwan, 09 Mayıs 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

puslu ni demekh ?
güzel babında diyorsan

bayagı bir lig farkı var aralarında

Vietcong = gerçekci + atmosferik + ciddi + think and move

battlefiled = dalga + şen + şakrak + hit and run

üzerine vietcong un çok ciddi bir single campaign i var[signature][hline]bilinçli toplumun
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun sürücülerini kastediyosan açıkçası kasamadım yeterince sinirlenmiştim. yeni ekran kartı alıosun diyosun ahanda Dx9 destekleyen kart şimdi çalışmasın da göreyim, çalışmıyo:) ekran kartı sürücüleri yüklü tamamen
çok sıkkın bi anımda geri yüklersem bakarım:)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

sana katılıyorum bendede cok kasıyodu golge dekı gıbı bendede p4 1.7 256 vardı kasıyodu mx 440 vardı sonra senınıkınden aldım fx 5200 arasında hıc bı fark yok bunu dıkkate alın mx440 ıle fx 5200 aarasında fark goren hemen en yakın hastaneye muracat etsın hhhiiiiiiiiii[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu ilk kurduğumda ekran kartının sürücülerinden dolayı böle bazı şeyleri çizmiyordu motor o babda girştim ben de driver olayına nefret ederiim zati driver olaylarından
bi kere update etmiştim ekran kartını bilgisayara açılınca ekran kartını 2.ci monitorsanıyordu benim ki kapatıyordu ölekalakkalıyordum
format da atılmıyordu çünkü hiç bişi görülmüyo
sonra ben ekran kapalı iken açtın bilgisayarı (ehe şeytan beni gidi) böylece manual olarak açabildim monitörü
sildim yeni driver ları
allala
uyuz şeyler[signature][hline]bilinçli toplumun
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten bu suruculerı ındırınce sorunun cozuldunu tahmın etmıyodum o yuzden ındırmedım bı etkısı oluyomu kı zaten bu yuzden oyunu kasa kasa sonuna geldım ne buyuk bı cıle TABI ULTRAPSYCHO BILMEZ BUNU tak mx 460 ı al 5.1 ses sıstemını oyna oh bız neler cektık neler ppeeehhh[signature][hline]ÇAKIR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YASIYO...BU ARADA SAMPIYON FENERBAHCE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...