Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Europa Universalis 3 Multiplayer

Asriel

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar biraz geç oldu ama bu oyunu yeni oynamaya başladım ve hala aranızda Europa Universalis severler varsa multiplayer oynamayı çok isterim.Bu arada online saatim oldukça fazla olduğundan gerçekten zaman verip sağlam bir oyun çevirmek adına oynamak isteyenler olursa buraya yazarlarsa çok sevinirim.Saygılar...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten 5-6 kişinin saatlerini tutturmak oldukça zor.3-4 kişi bile çok güzel bir rakam bence.Zaten oyun günleri alıyor.100 yıl geçmek için 2 günümü harcadım.Hal böyle olunca cidden emek istiyor ve gerçekten varsa 1-2 kişi bile olsa ben günde 10 saat bile oynayabilirim.Bu aralar oldukça boş vaktim var ve aşırı derecede multiplayer oynamak istiyorum bu oyunu.Oyunsever ve gerçekten günlerini bu oyuna zamanında vermiş arkadaşlar varsa onları davet ediyorum 2-3 kişi bile olsak çok eğleniriz...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada HOİ 2 için açılan başlığı ve yapılanları gördüm.Açıkcası zaten 8 kişinin bir oyunu sürdürmesi ve haftada sadece 1 gün o da 3-4 saat ayırarak oyunu bitirmek zaten çok çok zor.Üstüne birde oyun sorun çıkarmış.Ben burdan ciddi anlamda en az haftada 3 gün oynıcak 5-6 saat gerekirse kasacak adamlar arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sorun şu ki "geleceğim şu saatte" gelen insan gelmiyor, bunu üstüste tekrar tekrar yapıyor. şu veya bu bahaneyi öne sürüyor. e iyi de bize ne bahanenden, niye sözleşiyorsun o halde değil mi? biz de başka programımızı iptal etmişiz gelmek için. geri kalanlar beklemekten ağaç olunca anladık ki yaş iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende size diyorum ki 3 kişi bilemedin maksimum 4 kişi olalım bu işi yapalım ki bence 3 kişi yeter.Ben söylüyorum saatlerimi günlerimi her türlü harcarım bu oyuna zaten sabah 5 e kadar rahatlıkla da oturuyorum.Varsa benim gibi boş vakti çok EU sever 1-2 kişi başlayalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

3 kisi 4 kisi de yani oynanmaz ilki o
ikincisi ise tatil doneminde filan degiliz burdaki cogu insanin isi gucu okulu var ki cogunun 20-30 araliginda olmasi gibi bri faktorde var

haftada her gun olayi yalan oluyor
birde herkes birbirini tanidigi naz yapabildiginden paticik organizasyonlari hep boyle

wow guildu var iste, adamlar gear yok diyor onlar icin raid organize ediyoruz aksam bir geliyoruz kimse yok bahane ustune bahane
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar uzun maratonlu bir oyunuda 7-8 kişiyle sürdürmek imkansız sonuçta.Age of oynarsın,W3 oynarsın,counter oynarsın ama bu oyunu oynayamazsın malum.Her gün demedim ama haftada 3 gün oynanabilir.Zaten varsa vakit ayıracak 2-3 kişi diye açtım bu başlığı.Benim gözüm 7-8 kişi de değil ki bununda imkansız olduğunu biliyorum zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

bu tip oyunlar için adanmış bir topluluk lazım. misal ben imperialism 2 için 1 kişi baktım, çıkmadı; girdim yahoo grubuna bir sürü adam var.

kesinlikle tarzının hakkını vermesine rağmen, çıktığı zaman bile çok popüler olmamış bir oyuna rakip bulmak ancak bu şekilde mümkün. insanlar bir şekilde toplanıyor ağda biryerlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:
Bu kadar uzun maratonlu bir oyunuda 7-8 kişiyle sürdürmek imkansız sonuçta.Age of oynarsın,W3 oynarsın,counter oynarsın ama bu oyunu oynayamazsın malum.Her gün demedim ama haftada 3 gün oynanabilir.Zaten varsa vakit ayıracak 2-3 kişi diye açtım bu başlığı.Benim gözüm 7-8 kişi de değil ki bununda imkansız olduğunu biliyorum zaten...

imkansiz degil oynuyan var

zamaninda 40 kisi muntazam toplaniyordu wow icin misal hala haftada muntazam 25 kisilik raid cikaran guilddeyim filan

olay insanlarin sallamamasi
bu kadar basit
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...