Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin hakkinda

Mad_Wolf

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:
Synergenx said:
Buyse said:
synergy ayrı bi cvp yazmaya gerek duymuyorum spidee yazmış güzelcene.

Tamam aga sen hero'sun sen immortal'sın sen yaparsın ok ?

abi sen mümkünde knight online bölümünün sınırlarını geçme. teşekkürler.

Sana soracak değilim :) Ayrıca Synergy deil Synergenx. Mümkünde değil mümkünse yazman lazımdı ;) Neyse dedim ya geçen yazdımda sen Hero sun sen immortal'sın sen 50k damage de vurursun 2 sn de rahat ol :)
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Sacred Shield tam olarak nasıl çalışıyor.
PvP gearli Holy paladin yaklaşık ne kadar dmg absorb ediyor ? CD'ı nedir vs vs gibi soruları cevaplaytacak birileri var mı acaba ??

30 Saniye üzerinde duruyor, damage aldığı anda açılıyor, 500 dmage absorb ediyo, o açıkken onu pushback yapamıyorsun. Çok ahım şahım birşey değil ve istediği kadar atar, cd yok, 30 saniye üzerinde duruyor, yeniliyor, bi daha açıyor filan öyle birşey. Çok abartı bi yanı yok ama hoş bi fonksiyon.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya böyle retri paladin muhabbetleri her daim sürecek herhalde. Yukarıda zaten izah edenler etmişi retri paladin = cooldown lar. Adam iyi oyuncu ise tuşlarını spamlayan bi tip değil ise (Aman allah crusader açık, dur basayım, aman allah judge açık dur ona da basayım filan gibi) çok tehlikeli olabiliyor ve çok yüksek burst damage ler yapabiliyor. Ama gel görki bu aynı retri palalar (çok iyi oyuncu olsa bile) sizler gibi global cooldown u yaşıyorlar. Yani çok düzgün bir rotasyon yapsa bile ekrana öyle bakacağı 2-3 saniye doğacaktır, Rogue lar filan yaşamıyor böyle şeyler adam 7/24 vuruyor sana, retri palanın öyle bir lüksü yok vuruyor ama izlemesini de biliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:
Ya böyle retri paladin muhabbetleri her daim sürecek herhalde. Yukarıda zaten izah edenler etmişi retri paladin = cooldown lar. Adam iyi oyuncu ise tuşlarını spamlayan bi tip değil ise (Aman allah crusader açık, dur basayım, aman allah judge açık dur ona da basayım filan gibi) çok tehlikeli olabiliyor ve çok yüksek burst damage ler yapabiliyor. Ama gel görki bu aynı retri palalar (çok iyi oyuncu olsa bile) sizler gibi global cooldown u yaşıyorlar. Yani çok düzgün bir rotasyon yapsa bile ekrana öyle bakacağı 2-3 saniye doğacaktır, Rogue lar filan yaşamıyor böyle şeyler adam 7/24 vuruyor sana, retri palanın öyle bir lüksü yok vuruyor ama izlemesini de biliyor.

şşşş sessiz ol aramızda hero lar var 2 sn de 50k damage çıkartır üzerinde neye uğradığını şaşırırsın demedi deme :D
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:
Ama gel görki bu aynı retri palalar (çok iyi oyuncu olsa bile) sizler gibi global cooldown u yaşıyorlar. Yani çok düzgün bir rotasyon yapsa bile ekrana öyle bakacağı 2-3 saniye doğacaktır, Rogue lar filan yaşamıyor böyle şeyler adam 7/24 vuruyor sana, retri palanın öyle bir lüksü yok vuruyor ama izlemesini de biliyor.

Energy diye birşey duydun mu hiç ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dual wield rogue un white damage iyle, retri palanın 3.60 lık two handed sword unu karşılaştırmamak adına söylemiştim ben onu.

Yani retri paladin illa ki bir an geliyor sadece ekranda öyle yavaş silahının vuruşunu beklemesi gerekebiliyor, haste filan yığarsa düşer tabii bu bekleme süresi o ayrı konu.

Rogue (sadece örnek) dual wield i ile sana sürdüğü poison lar filan ile non-stop damage yapıyor (pvp konuşuyorum), örneklendirme buydu. Ters cevap vermene gerek yoktu, ben herkesi seviyorum, rogue ları bile seviyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Synergenx said:
lancelotdulac said:

şşşş sessiz ol aramızda hero lar var 2 sn de 50k damage çıkartır üzerinde neye uğradığını şaşırırsın demedi deme :D

eğer özürlü değilsen de ilk yazdıgımı okursan bana vurdular dedim ben vurdum demedim. of niye cevap yazıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yazık ki ret paladin de şu an bir rotasyon söz konusu diil.. cd si bitene basma gibi bir durum var.. ama tabi 1 - 1.5 saniye içerisinde bitecek bir kaç skill varsa öncelik sırası var tabi ki..

o da Judge - CS - HW(boss hp ye baglı) - Cons. - DS... her sey cd de iken de exorcism.. bu hafta patcwerk te 5.2k dps e ciktim ennihayet ama insanin basi agriyo bi yerden sonra cd takip etmekten..
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Sanırım coef. %75, 2k spli bi paladinin 500 + 0.75x2000 = 2000 damage absorb ediyor olması lazım (protum, çarpanlardan tam emin değilim). 30 saniye sürüyor, target limiti ve cd yok herkesin üstünde durabilir. 6sn de internal cd var.

Sacred shielddan bahsediyorum tabi.

gecen gun bg de paladinin üstünde 5-6 sn falan durum hala absorblüyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
eğer özürlü değilsen de ilk yazdıgımı okursan bana vurdular dedim ben vurdum demedim. of niye cevap yazıyorsam.

Bence de kasma kendini yani. Bu yalana çoğu kişi inanmayacak biliyorsun sende. Gene sölüyorum hiç bir paladin 2 sn de 20k damage yapamaz.. O yüzden kendince senaryolar yazma biri bi kuyuya bi taş atmış sen hala çıkarmaya çalışıyorsun o taşı boşuna uğraşma git başka şeylerle uraş derim sana ;) Ayrıca özürlü lükle bir alakası nedir olayın hala çözebilmiş değilim. Sana inanmayan özürlü mü oluyor ? Neyse takıl sen ya kafana göre..
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse israil ajanı aslında, insanları wowdan soğutup KO'da askeri eğitime yönlendirmeye çalışıyor. Bu mesajımı 10 defa cpleyin ki olayın aslını öğrensinler, eğer yapmazsanız hesap günü geldiğinde ne diyeceksiniz şimdiden düşünün.

edit : CPleri spoiler içinde yapabilirsiniz, malum bölüm kuralları vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Fyrwenn said:
ne yazık ki ret paladin de şu an bir rotasyon söz konusu diil.. cd si bitene basma gibi bir durum var.. ama tabi 1 - 1.5 saniye içerisinde bitecek bir kaç skill varsa öncelik sırası var tabi ki..

o da Judge - CS - HW(boss hp ye baglı) - Cons. - DS... her sey cd de iken de exorcism.. bu hafta patcwerk te 5.2k dps e ciktim ennihayet ama insanin basi agriyo bi yerden sonra cd takip etmekten..

aynen hocam cd takip ederken bunalıyorum spam'a baslıyorum sonrasında.. işte bi rekorum var oda 25m KT de 1. olmuştum 4k falandı heralde dps fakat bayıyo bi yerden sonra CD dir quedire takip edeyim sıra karışmasın dps düşmesin falan derken sonradan spam'a başlıyorum hoş öylede ilk 6-7e kesin giriyorum dps de..

doğruya doğru öyle ahıım vahım OP bi class değil bence paladin ama artık eskisi gibi ezik te olmadığı için insanlara batıyo bence alışmışlar paladan bi nane olmayacağına şimdi bişeyler yapabildiğimiz için onlara batıyor.. hala 1 bi hafta godlike oluşumuz kafamıza kakılıyo..

herkes için kendi oynadığı class kötüdür zaten oda ayrı çünkü zayıflıklarını bilir bi süre sonra gözüne batmaya başlar o zayıflıklar..
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
synergenx mazrigos a gelsene?sana bizim guildden istedigin retri paladinle duel yaptırıcam.üstünde blessing of kingdom,stam buff vs vs bilimum hp ni arttıran şeyler varken bide.seni 3 sn de yere yapıştırmazsa herhangi biri,özür dileyip forumu terkedicem.

çok iddialı ve imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
güzel buflı gearli bir pve paladin. resili olmayan bi adama beyaz attack olarak 4k kadar crtliyor. misal benim pve gearde 16k hp var. bu nedenle stundayken mele crt+ judgemnt of command + seal of command procu + hammer of wrath. ölür yani 3 sn de.

gayet normal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...