Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangisi daha iyi?

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

16. bolum.

Dizinin tek artisi Barney. Gerisi iyi oynamiyor bile. Allyson falanda yapmacik. Audiance yok, gulmeler Friends'de ki kadar gercek degil. Konu ve espriler bazen zorlama gozukuyor, aktorlerden dolayi olabilir.

En onemlisi dizinin ismi dizinin sonunu soyluyor zaten.
Milyonlar Friends'i izlerken Ross ve Rachel'in son bolumde nasil bir sona erecegini ogrenmek icin oluyordu. Deliriyordu. Erkek kuzenim bile aglamisti saskina donmustum. HIMYM'de anne ve babanin mutlu son bitecegini biliyoruz simdiden yani. Heyecanlanmiorum. ayrica Robin ilginclikten uzak. Deli guzel ama inandirici gelmedi karakteri.

Uzgunum ama bu dizi Friends'le ayni seviyede degil ve kicini yirtsada olamayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

friends i yeni izlemeye başladım
3 sezon oldu acayip komik, espiriler çok zekice
10 sezonda bitmeden yorum yapmak doğru değil ama karakterler çok sabit ne yapacağını biliyorsun sadece söyledikleri farklı
bütün bölümler elinde olup ardarda izleyince belki böyle oluyor, baymıyor ama bayıyor gibi oluyor
belki erken bu yorum için ama yapayım dedim

ayrıca günümüzdeki bütün komedi dizilerinde yapılan espiriler, olaylar yıllar önce friends te yapılmış

hatta bu sezon himym daki naked man ı ,friends 3. sezonda joey yapmış bitirmiş, artık çoğu dizi kopya gibi geliyor
birde 10 sene önce olması değerini katlıyor friends in

ankete how i met your mother derim, en azından hep farklı bişey oluyor
ama 10 sezon süren ve her bölümünde çok ince diyaloglar içeren bir efsaneyle de kıyaslayamam.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...