Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saurfang

Buyse

Öne çıkan mesajlar

yeni realm açılmış. haliyle aq kapıları vs kapalı. millet forumda liste tutuyor 90 gün sonunda migrate olup gong çalmak için. ilgilenen bakabilir.

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=7840474740&sid=1&pageNo=2

ha ama bence 90 gün içinde o kapıyı kırarlar bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Guild'den iki arkadas bundan önceki Area 52 serverında bu olayı yaptılar, horde tarafında yaklasık 150 kisilermis ve 1 haftada war effort'u tamamlayıp gong'u calmislar. PCT'nin kapalı oldugu bir serverda 90 gün icinde o kapıların acilması zor gercekten şahsen bende PCT'nin acilmasıyla gecmeyi düsünüyorum eglenceli olur. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gong caldiktan sonra 10 saat süren event basliyor, bu süre icersinde gong'u kim calarsa mount ve title'ı alıyor. Migrate cooldown'i bir ay, tabi şunuda unutmamak lazım Burning Legion, Grim Batol gibi full server'lara migrate kapalı durumda o nedenle bu serverlardan gecis yapan arkadaslar geri dönemeyebilir. :)
Sosyal ağlarda paylaş

1) Sınırsız
2) 1 ay cooldown var işte transferde.

Bu arada evet Wispy, 10 saat içinde questi tamamlamış herkes çalabiliyor gongu, ve kapıyor mountu. Burada rus serverından SSler vardı zaten, herkes almıştı mountu fln title ı. Önemli olan deli gibi o queste kasmak ki, akıl karı değil tbh. Değmez, böcek mount için, ha title güzel :P
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
1) Sınırsız
2) 1 ay cooldown var işte transferde.

Bu arada evet Wispy, 10 saat içinde questi tamamlamış herkes çalabiliyor gongu, ve kapıyor mountu. Burada rus serverından SSler vardı zaten, herkes almıştı mountu fln title ı. Önemli olan deli gibi o queste kasmak ki, akıl karı değil tbh. Değmez, böcek mount için, ha title güzel :P

1 ay bişi değil canım geçer gider de quest tek yapılıo mu yoksa guildwide mı :D

Buyse said:
abicim niye okumuyorsunuz baştan. 90 gün migrate kapalı realme. 90 gün sonra migrate edip açıosun eğer o zamana kadar açılmadıysa kapılar.

hımmmmmmmmm

tamam iyi daha 90 günümüz var karar vermek için :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sharkan said:
Gong caldiktan sonra 10 saat süren event basliyor, bu süre icersinde gong'u kim calarsa mount ve title'ı alıyor. Migrate cooldown'i bir ay, tabi şunuda unutmamak lazım Burning Legion, Grim Batol gibi full server'lara migrate kapalı durumda o nedenle bu serverlardan gecis yapan arkadaslar geri dönemeyebilir. :)

bl de char bıraktım giderken geri dönebilirmiyim ben peki istesem
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
Sharkan said:

bl de char bıraktım giderken geri dönebilirmiyim ben peki istesem

char bırakmanla ilgisi yok moruk, grim batol da oynadığını düşünürsek mesela server doluyor taşıyor FULL deniliyor. blizzardda daha dolmasın diye kapıyor transferi bir süreliğine, o yüzden geri gidemiosun yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...