Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quest : Into The Scarlet Monastery

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Spidee said:
Aket-Atum said:
Spidee said:
Herkes de bi carebare aman yarabbim.

şunu yazdın da kime ne yararı oldu? sen sanki wowa başladığında alık alık bakmıyo muydun etrafa? adam derdini yazmış bizde yardım ediyoruz.

yiyosa herkes bi carebear diye kişiselde yaz bakim..

edit:yazmayı da becerememiş ki beceriksiz

Şimdi şöyle bir şey var ki, buraya yazdığımız şeylerin illa bir yararı olması gerekmiyor, şu psikolojiden kurtulun. Ayrıca insanlar dalga geçmenin dışında fikirler söylemişler, konuya cevap verilmemiş olabilir, ama salak salak çıkışılmış bu mesajlara "NE ALAKA LAN, KONUYA CEVAP VERSENE HÖRÖRÖ" denmiş falan filan. Kusura bakmayın da, kurallar çerçevesinde isteyen istediğini yazar, kurallar çerçevesi dışında da kimse kimseye sataşmamış, kurallardaki açıklardan kaynaklanan bir şey falan da yok yani.

Ama bazı carebearların (mesela bu mesaj) çıkışmaları daha da seviyesiz, daha da saçma. "Yiyosa", "Yazmayı da becerememiş ki beceriksiz" falan. Kahvede değiliz, hayvanla falan da konuşmuyorsun, insan var karşında.

Biz de yeri geldi yardım ettik, fikir verdik, fazladan yardım önerdik de, çıkıp senin gibi "ÇOK YARDIMCIYIM, LANET OLSUN SİZE YARDIM ETMEYEN ELİTLER" kıvamında mesajlar yazmadık.

Rahat olun biraz, adam gibi tartışın, adam gibi mesaj atın. İnsan var karşınızda, ona göre davranın.

Hep böyle oluyr paticikteki tartIşmalar YA. kimse Rahatça Soru soramayacak mI? Neyse bu başlık senin insanlığın için değil vimpir'in soruları içindi, ikimizde daha fazla kirletmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...