Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okulda aynı bölümden kız arkadaşın olunca...

Mortis

Öne çıkan mesajlar

biz gayet güzel çalışıoduk, hafta sonu pazar, köpeğini de alıp Şileye ,rivaya falan pikniğe gidioduk, köpek çayırda bayırda koşarken biz oturup makale okuoduk vs. Japoncaları falan da hala beraber çalışıorz zaten 2-3 günde bir buluşup. Tabi bu durum pek hoş deil ayrılmana ramen sürekli beraber olmak ama , yapacak bişey yok eğitim önemli! =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
biz gayet güzel çalışıoduk, hafta sonu pazar, köpeğini de alıp Şileye ,rivaya falan pikniğe gidioduk, köpek çayırda bayırda koşarken biz oturup makale okuoduk vs. Japoncaları falan da hala beraber çalışıorz zaten 2-3 günde bir buluşup. Tabi bu durum pek hoş deil ayrılmana ramen sürekli beraber olmak ama , yapacak bişey yok eğitim önemli! =)

Gökhan yapış kızın dudaklarına, ben seni hala seviyoruğm TÜLAĞY BANA GERİ DÖN BEBEEEM de böylelikle kazasız belasız bitirirsin okulu. Sonra kapıyı gösterirsin ;)

Bide penth, abi dextra geri döndü wowa. Ben diyorum ki senin karakteri ona verelim sen ne de olsa oyna(ya)mıyorsun. Hem warrior biliyor hem de tank güzel olur böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Mortis said:

Gökhan yapış kızın dudaklarına, ben seni hala seviyoruğm TÜLAĞY BANA GERİ DÖN BEBEEEM de böylelikle kazasız belasız bitirirsin okulu. Sonra kapıyı gösterirsin ;)

Bide penth, abi dextra geri döndü wowa. Ben diyorum ki senin karakteri ona verelim sen ne de olsa oyna(ya)mıyorsun. Hem warrior biliyor hem de tank güzel olur böyle.
oynuyorum abi? 1 reset kacirdim diye tantana yaptiniz lan, cok sikisikti ilk 2 haftam, hayirlisiyla geliyodum yarindan itibaren de new york isi cikti simdi de, pzt den itibaren artik.
oynamak isterse vereyim user pass girsin ben oynamadigimda, ama dedigim gibi ben oynuyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

adam sevinmiş lan konu falan açmış ama bence kesinlikle sevgili ile beraber fizik, matematik gibi konsantrasyon gerektiren derslere çalışılmıyor özellikle izole ortamlarda.

belki tartışmalı derslere daha rahat çalışılıyodur ne de olsa sevgilide fabrika ayarı olarak gelen bir tartışma modülü oluyor her zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...