Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warrior için meslek

demode

Öne çıkan mesajlar

demode said:
MacLeod said:
TBC de mining/BS vardı. şu an JC/Ench var ve şu oyunda verdiğim en iyi kararmış bu profları kasmak.

dps yönelik olarakda bunu öneriyormusun?

DPS e yönelik evet öneriyorum. JC nin dps için önemi çok büyük çünkü epic gemler Mavi soketlere takılabiliniyor ve mavi gem yerine geçiyorlar. warriorun T7 - T7.5 ve diğer Naxx dan düşen birçok parçasına mavi soket olduğun hesaba katarsan katkısı çok büyük JC nin.bana göre diğer proflara göre en büyük getiri JC de var ve en iyi para kazandıran meslek sırf dailyleri yapsan bile. Ench te ise 2 yüzüğe 64 ap gayet güzel.

diğer aklıma gelen en güzel ikilide JC/BS bunun dışında
Sosyal ağlarda paylaş

MacLeod said:
demode said:
MacLeod said:
TBC de mining/BS vardı. şu an JC/Ench var ve şu oyunda verdiğim en iyi kararmış bu profları kasmak.

dps yönelik olarakda bunu öneriyormusun?

DPS e yönelik evet öneriyorum. JC nin dps için önemi çok büyük çünkü epic gemler Mavi soketlere takılabiliniyor ve mavi gem yerine geçiyorlar. warriorun T7 - T7.5 ve diğer Naxx dan düşen birçok parçasına mavi soket olduğun hesaba katarsan katkısı çok büyük JC nin.bana göre diğer proflara göre en büyük getiri JC de var ve en iyi para kazandıran meslek sırf dailyleri yapsan bile. Ench te ise 2 yüzüğe 64 ap gayet güzel.

diğer aklıma gelen en güzel ikilide JC/BS bunun dışında

aklıma şey geliyor blacksmith 2 tane sanırsam soket açabiliyor ona str gemi koymak mı daha mantıklı yoksa sadece yüzüklere 64 atack power mı o nokta da kararsızım.
Sosyal ağlarda paylaş

o soketlere eğer soft hit cap , expertise capleri aştıktan sonra muhtemeln 16 str takıcaksın. 32 str ediyor oda 64 AP. sonuçta alacağın AP değeri aynı fakat STR özellikle BoK buffıyla daha iyi gittiğinden sana 6-7 ap belki aha kazandırır raid ortamında. ama yine de ench öneririm gold açısından
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...