Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alchemy Spec Değişimi

alpg

Öne çıkan mesajlar

ya biraz aradım ama bişey bulamadım.
Flask master olan charımı pot master yapmak istiyorum.
Frost lotus fiyatları 45-50g'u vurdu ve flask fiyatları 60g'da fln geziyo. flask yaparak para kazanmak imkansız. pot satiyim bari dedim.
şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız cücem flask master olunca yaptığın flasklar ekstradan procluyor, bir koyup beş alıyorsun falan. Diğer masteryler gibi yani. Senin dediğin olay mixology artık bütün alchemistlerde var.

Lvl80de zaten çok az procladığı için bence fazla bi anlamı yok, potion herb fiyatlarını da kontrol et öyle geç ama alchemyden hiç bi zaman öyle fazla para kazanılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Yalnız cücem flask master olunca yaptığın flasklar ekstradan procluyor, bir koyup beş alıyorsun falan. Diğer masteryler gibi yani. Senin dediğin olay mixology artık bütün alchemistlerde var.

Lvl80de zaten çok az procladığı için bence fazla bi anlamı yok, potion herb fiyatlarını da kontrol et öyle geç ama alchemyden hiç bi zaman öyle fazla para kazanılmıyor.

benim alt alc elixir master shamanla toplayıp ona yolluyorum bu http://www.wowhead.com/?item=39970 stacki 100 g
Sosyal ağlarda paylaş

alchemy çok salak bi prof oldu çıktı
eskiden paraya para demezdik şimdi bir esprisi kalmadı
20 flask yaptım 2 tane procladı ayıptır ya

diğer proff ların verdiği imba dps bonusu da bir yana

en güzeli herb ü para kasmak için saklamak yada alt herb kasıp aclhemy yerine jc falan rerollamak
Sosyal ağlarda paylaş

kimse pot almıyo boşa geçme ordan para fln kıramazsın ben söyleyim. eskiden her raidde 2 3 stack pot giderdi şimdi 10 potla bi aydır gezdiğimi farkedince bişeylerin yanlış olduğunu anladım. kalıyosan yine elixir master kal. ulduarla ağır raidler başladığında herkes yine elixir flask yüklenmek zorunda kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
BS Jewel diil de ench jewel en iyi meslekler. Alchemy o kadar kastım silmeye gönlüm varmıyor ama herbalismi silip jewel alabilirim.

Cellobello said:
bs jewel şu anda en iyi meslekler o konuda bi anlaşalımda yanlışlık olmasın, epic gemlerlede pekişir bu durum mixology mixology diye halay çekmeyin sonra.

Şimdi olayı şöyle açıklıyayım.

BS size 2 tane gem sağlıyor ve şuan bu 2 gemin size getirisi 2 adet mavi kalitede gem. Buda 64 AP yada 38 SP yapıyor. "Ama bende jc var ben o slotlara jc gemi takıyorum" gibi birşey aklınıza bile gelmesin. Çünkü o slotlara jc gemi takmak enayilik.

Jc'nin gücü mavi slotlara 16Ap+12stam ya da 9Sp+12stam takmak yerine prizmatik takabilmekten geliyor. Bu da 3 mavi slota takılan 3 prizmatik ile kafadan (32-9)x3=69 Sp ya da (54-16)x3=114 AP katkı anlamına geliyor ki, bu şuan açık ara en büyük katkı.

Alch'ın katkısı 162-125=37 Sp ya da 244-180 =64 Ap, 2 katı flask süresi ve trinketi.

Ins'in katkısı 61-24=37 Sp ya da 104-40=64 Ap
Ench'in katkısı 2x19=38 Sp ya da 32x2=64 Ap
Lw'nin katkısı 67-30=37 Sp ya da 114-50=64 Ap
Bs'nin katkısı 2x19=38 Sp ya da 32x2=64 Ap
Skining'in katkısı 32 crit rating

Herbalizm'in, mining'in, tailoring'in dps'e katkısı yok. Engineer'ing olayıda şimdilik biraz karışık.

Bu arada tailor için itiraz eden çıkabilir ama kesin olarak 23 haste tailor pelerin ench'inden daha fazla dps sağlıyor. Bu sebeple teailor bile olsanız 23 haste basın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...